Title
Úvod Zajímavosti Vogue - série Pitagora
Vogue - série Pitagora

Vogue pitagora Originální texturu na povrchu keramické dlažby, která tvoří geometrické a dynamické vzory nabízí série Vogue Floor Pitagora R9. Série Vogue Floor Pitagora R9 je mrazuvzdorná, protiskluzná a matným povrchem. Vyrábí se ve čtrnácti odstínech v sytých a výrazných barvách. Barevné spektrum je od teplých po studené odstíny, které mezi sebou vzájemně korespondují a harmonizují.  Najdeme zde odstíny bílé, béžové, šedé, fialové, modré, zelené i žluté.

Keramická dlažba Vogue Floor Pitagora R9 dodá prostorům výjimečný styl, svěžest a nadčasovou eleganci.   Základní formát je 40x40 cm. Díky špičkové kvalitě produktů je možnost využití prakticky neomezená. Keramické produkty Vogue Floor Pitagora R9 se snadno udržují a jsou vhodné i do prostor s vysokou provozní zátěží.

Italská keramická společnost Ceramica Vogue přichází s nabídkou moderních keramických obkladů a dlažeb, s širokým spektrem barev, čítající 167 odstínů, s osmi druhy povrchů a s 32 speciálními formáty. Keramická společnost Ceramica Vogue byla založena v roce 1978 a její specializací jena glazovaná porcelánová dlažba a obklad. Při tvorbě a realizacích obkladů a dlažeb využívá Vogue služeb světových designérů a návrhářů. Vznikají tak keramické produkty se špičkovými technologickými vlastnostmi, s moderním designem, s grafickými dekoracemi s velkými kreativními možnostmi. Lze jimi vytvářet individuální, estetický a nadčasový bytový prostor v koupelnách, kuchyních a v dalších obytných místnostech. O keramické dlažby a obklady Ceramica Vogue je díky vysoké kvalitě velký zájem na celém světě, především v Rusku a v Číně, kde si Vogue založila své pobočky.

 
TOPlist