Title
Úvod Zajímavosti Vogue - série Interni 40
Vogue - série Interni 40

Vogue Interni40 Saténovýpovrch a formát 40 x 40 cm nabízí série keramické dlažby a obkladů Vogue Interni 40. V nabídce najdeme čtrnáct elegantní ch a sytých barevných odstínů (Vogue Interni 40 Ghiaccio, Vogue Interni 40 Latte, Vogue Interni 40 Seta, Vogue Interni 40 Nocciola, Vogue Interni 40 Caffe, Vogue Interni 40 Mandarino, Vogue Interni 40 Pistacchio, Vogue Interni 40  Pompelmo, Vogue Interni 40 Oliva, Vogue Interni 40 Azzurro, Vogue Interni 40 Oltremare, Vogue Interni 40  Argento, Vogue Interni 40 Ferro, Vogue Interni 40  Nero).

V sérii Vogue Interni 40 je spojena kombinace estetického a moderního vzhledu, spolu s vysokými technologickými vlastnostmi a snadnou údržbou. Keramická dlažba a obklady Vogue Interni 40 jsou vhodné do všech bytových i komerčních interiérů. Prosrory realizované sérií Vogue Interni 40 působí neobyčejně elegantně a stylově. Tuto sérii a mnohé další si prohlédněte online ve fotogalerii koupelen.

Keramická společnost Ceramica Vogue byla založena v roce 1978 a její specializací jsou na glazované porcelánové dlaždice na podlahy a stěny. Při tvorbě a realizacích obkladů a dlažeb využívá Vogue služeb světových designérů a návrhářů. Vznikají tak keramické produkty se špičkovými technologickými vlastnostmi, s moderním designem, s grafickými dekoracemi s velkými kreativními možnostmi. Lze jimi vytvářet individuální, estetický a nadčasový bytový prostor v koupelnách, kuchyních a v dalších obytných místnostech. O keramické dlažby a obklady Ceramica Vogue je díky vysoké kvalitě velký zájem na celém světě, především v Rusku a v Číně, kde si Vogue založila své pobočky. Italská keramická společnost Ceramica Vogue přichází s nabídkou moderních keramických obkladů a dlažeb, s širokým spektrem barev, čítající 167 odstínů, s osmi druhy povrchů a s 32 speciálními formáty.

 
TOPlist