Title
Úvod Zajímavosti Vogue - série Floor Dry R9
Vogue - série Floor Dry R9

Vogue DryR9Keramická dlažba Vogue Floor Dry R9 vyniká jemnou texturou a výraznými a sytými barvami. Právě jemně strukturovaný povrch zvyšuje protiskluznost této dlažby, jež v sobě navíc kombinuje estetickou, moderní a vysoce technologickou kvalitu. Keramická dlažba Vogue Floor Dry R9 je i mrazuvzdorná a proto se hodí nejen do interiérů, ale především do exteriérů.

Série keramické dlažby Vogue Floor Dry R9 se vyrábí ve čtrnácti barvách (Vogue Floor Dry R9 Latte, Seta, Vogue Floor Dry R9 Nocciola, Vogue Floor Dry R9 Caffe, Vogue Floor Dry R9 Rosso, Vogue Floor Dry R9 Papaya, Vogue Floor Dry R9 Girasole, Vogue Floor Dry R9 Pistacchio, Vogue Floor Dry R9 Oltremare, Vogue Floor Dry R9 Lavanda, Vogue Floor Dry R9 Grigio, Vogue Floor Dry R9 Argento, Vogue Floor Dry R9 Ferro, Vogue Floor Dry R9 Nero). Základní formát je 40x40 cm. Díky špičkové kvalitě produktů je možnost využití prakticky neomezená. Výrazné a syté barvy mezi sebou harmonicky ladí a dodají prostorům výjimečný styl, svěžest a nadčasovou eleganci.  Sérii Vogue Floor Dry R9 si můžete prohlédnout na našich stránkách ve fotogalerii koupelen.

Keramická společnost Ceramica Vogue byla založena v roce 1978 a její specializací jsou na glazované porcelánové dlažba a obklady určené na podlahy a stěny. Při tvorbě a realizacích obkladů a dlažeb využívá Vogue služeb světových designérů a návrhářů. Vznikají tak keramické dlažby a obklady se špičkovými technologickými vlastnostmi, s moderním designem, s grafickými dekoracemi s velkými kreativními možnostmi. Lze jimi vytvářet individuální, estetický a nadčasový bytový prostor v koupelnách, kuchyních a v dalších obytných místnostech.

O keramické obklady a dlažbu Ceramica Vogue je díky vysoké kvalitě velký zájem na celém světě, především v Rusku a v Číně, kde si Vogue založila své pobočky.

 
TOPlist