Title
Úvod Zajímavosti Versace - série Royal
Versace - série Royal

RoyalSpolupráce výrobce keramických dlažeb a obkladů Gardenia Orchidea a módního návrháře Gianni Versaceho začala v roce 1997. Touto spoluprací bylo dosaženo nebývalých úspěchů a keramické produkty Versace se staly velmi žádány významnými lidmi na svět. Pod značkou Versace se začaly vyrábět luxusní keramické obklady a dlažbu s moderním designem, v jemných až tlumených barvách s typickými bohatými dekorativními prvky. Série keramické dlažby a obkladů Versace jsou typické zdobnými prvky, vysokým leskem a ornamenty.  Často se objevuje barevná imitace mramoru a drahých kamenů. Italský výrobce Versace nabízí keramické obklady a dlažby v devíti sériích, které vytváří luxusní a bohaté interiéry.

Versace Royal je série keramických dlažeb a obkladů v pěti jemných, barevných odstínech, ve velikostech 15x15 cm. Výraznými prvky jsou krásné dekory a listelly s bohatě zdobené ornamenty listů. Obklady i dlažba Versace Royal se vyrábí ve formátu 15x15 cm. I v této kolekci najdeme velké množství dekorů a listell s imitací štuků, které znázorňují různé vzory a tvary, tak jak je známe ze starých zámků. Na obkladech série Versace Royal najdeme charakteristické zlaté zdobení, ať už ve formě linek, nebo vzorů. Kolekce Versace Royal působí jemně a romanticky, je vhodná nejen do koupelen, ale i do celého bytového interiéru. Série keramické dlažby a obkladů Versace Royal je vhodná pro milovníky výrazného a luxusního stylu, kde dominuje zdobnost a lesk. Precizní realizace této série je k nahlédnutí zde na online fotogalerii koupelen.

Keramické dlažby a obklady Versace vyniknou v celém bytovém interiéru a dodají mu punc výjimečnosti a atraktivity. Své uplatnění najdou také v koupelnách, kde působí čistým a zářivým dojmem. Jsou také i do reprezentativních prostor, hotelů a salónků, kterým dodají punc důležitosti a vznešenosti. Keramické obklady a dlažba Versace zaujme všechny ty, kteří mají rádi honosný, bohatý a výrazný styl.

 
TOPlist