Title
Úvod Zajímavosti Sichenia - série Avignone
Sichenia - série Avignone

Sichenia AvignoneCotto styl patří už léta mezi nejžádanější a nejoblíbenější styly v oblasti keramických dlažeb a obkladů. Svým, jakoby „ochozeným“ vzhledem a barvou připomíná starodávnou dlažbu, kdy na vás dýchne historie a elegance. Cotto styl bývá zastoupený vřelými a teplými barevnými odstíny, což působí na emoce klidným dojmem. Série Sichenia Avignone nabízí dva krásné odstíny světle a tmavé béžové (Sichenia Avignone Bege, Sichenia Avignone Cotto Chiaro) ve velikosti 30x30 cm. Perlou série jsou dekory v bílé, světle modré a béžové barvě a ve čtvercovém i obdélníkovém formátu. Ty jsou zdobeny plastickým vzorem květinových ornamentů a vypadají jako štukované.

Vzor i motiv skvěle zapadá do stylu historické dlažby. Keramická dlažba Sichenia Avignone dodá půvabnou atmosféru celému bytovému interiéru. Svým charakterem doplňuje klasický a bytelný styl starých domů. Ale vynikne také v bytech na chodbách, v obývacích pokojích i ložnicích. Své místo najde také v exteriérech, jako jsou terasy, balkón apod. Díky skvělým technologickým vlastnostem je série Sichenia Avignone vysoce odolná vůči chemickému i fyzikálnímu namáhání, snadno se udržuje a nepodléhá opotřebení.

Italský výrobce Sichenia  se velmi pružně zajímá o trendy ve světě keramických obkladů a dlažby na které reaguje svými sériemi s nadčasovými imitacemi a designem.  Sichenia se zaměřuje na to, aby její obklady a dlažba byly vhodné jak pro obytné prostory, tak i pro venkovní projekty. Výroba je založena na maximální funkčnosti a účinnosti, neustálém zdokonalování kvality výzkumu a výroby, a to vše ve spojení s předvojem estetického kritéria. Díky neustálým investicím do technologie výroby se produktové řady rozšířily do širokého množství glazovaných dlažeb a obkladů v různých stylech a imitacích.

 
TOPlist