Title
Úvod Zajímavosti Sant Agostino - série Romantic
Sant Agostino - série Romantic

romanticFirma Sant Agostino vyrábí sérii Romantic. Keramické obklady a dlažba se vyrábí v 5 různých sériích s lesklým povrchem.Jak již název napovídá, série vytváří jemnou a velice romantickou atmosféru. Právě díky svým decentním barvám se hodí do jakékoliv místnosti, i když nejvíce vynikne v koupelně. Série Romantic je navíc obohacena o překrásné dekorativní dlaždice, na kterých jsou zobrazeny květiny, či pruhy.Série Romantic působí opravdu romantickým a čistým dojmem. Všechny barvy z řady Romantic se dají libovolně kombinovat mezi sebou. Pro docílení jednotného a zároveň svěžího vzhledu můžete použít už zmiňované dekory, nebo různé lišty a doplňky.

Když zvolíte keramické obklady a dlažby Sant Agostino Romantic nemusíte se ani příliš zaobírat s vybavením dané mísnosti. Jednoduchý nábytek třeba v bílé barvě, se hodí k celé této sérii. Mne osobně tato série naprosto uchvátila. Co je lepšího než si po náročném dni dát dlouhou vanu a prostě vypnout. Koupelna by měla být prostorem pro relax, uvolnění a očištění celého těla. Právě toto vám série Romantic může nabídnout, protože vytváří klidnou a příjemnou atmosféru.

Ceramica Sant Agostino je firma vyrábějící velmi kvalitní obklady a dlažby. Ceramica Sant Agostino byla založena v roce 1964 nedaleko Ferrara, v oblasti daleko od míst, kde se nachází většina italských keramických závodů. Tato volba znamenala pro společnost silnou autonomii a inovativní strategickou vizi. Továrna, vždy řízena zakladatelskou rodinou, i nadále rozvíjí svůj výzkum pro inovační produkty a inovační procesy. Ceramica Sant Agostino vyrábí své produkty 100% v Itálii. Nabízí širokou škálu výrobků na vysoké úrovni kvality, která je schopna uspokojit probíhající technické a stylistické požadavky trhu. Vyniká také schopností neustálých inovací a designových obměn obkladů a dlažeb.

 
TOPlist