Title
Úvod Zajímavosti Rex - série I Bianchi di Rex
Rex - série I Bianchi di Rex

obr. 1SKREXIBianchidiREXChcete vytvořit v interiéru svého domova krásné prostředí, ze kterého bude dýchat příjemná, až luxusní atmosféra? Takové prostředí Vám může přinést krása mramoru, kterou najdeme také u italského výrobce keramických obkladů a dlažeb, keramičky REX, třeba v sérii I Bianchi di Rex.

Tato série keramické dlažby je zajímavá především tím, že nám přináší krásu mramoru v bílém barevném provedení. Rektifikovanou dlažbu v bílé zde najdeme hned v pěti formátech, kde jsou zajímavostí velkoformáty 80x180cm a 60x120 cm, dále jsou to pak dva čtverce a jeden obdélník „menších“ rozměrů. Čtyři barevné verze bílé se zde liší provedením žilkování. Velmi zajímavá je bílá pod označením Paonazzeto. Tato dlažba je zdobena výrazným fialovým žilkováním. Velmi jemné žilkování najdeme pod označením Palissandro, Sorrento je naopak luxusně provedená čistě bílá a poslední z barevných mutací této kolekce  Calacatta je zdobena žilkováním jemným, ale hustým.

Pokud máte rádi dekorační prvky, můžete zde použít mozaiku, zpracovanou ve stejném duchu, v krásné imitaci mramoru v provedení 3x15 cm. Dlažba této kolekce, kterou můžete použít jak na podlahy tak stěny, je vhodná jak do koupelen nebo dalších bytových interiérů, ale můžeme ji použít také v prostředí prostornějším, kde necháme vyniknout kráse mramoru díky velkému formátu. Minimální množství spár nám dovolí vytvořit prostředí, které bude, díky minimálnímu množství spár, působit dojmem jednolitého celku.

 
TOPlist