Title
Úvod Zajímavosti Cedir - série Husen
Cedir - série Husen

Cedir Husen 1Moderní trendy v keramické dlažbě a obkladech preferují imitace přírodních produktů, jako je kámen, dřevo, kov apod. Současní výrobci se doslova předhánějí v mnoha variantách, povrchových úpravách a velkých formátech dlažeb a obkladů tak, aby byla uspokojena co nejširší vrstva náročných zákazníků. Italský výrobce Cedir představuje novinku, která zaujme milovníky klasické elegance a kterou nazval Husen

 

Série keramické dlažby a obkladů čerpá inspiraci z přírodního vápence, a kde grafické zpracování produktů znázorňuje proměnlivou harmonii odstínů. Přírodní odstíny v bílé, béžové, šedé a černé (Cedir Husen Avorio, Cedir Husen Paglia, Cedir Husen Grigio, Cedir Husen Nero) působí harmonicky a čistě. Série má přírodní povrch a vyrábí se ve formátech 60x60 cm, 30x60 cm, 15x60 cm, 49,5x99,2 cm a 24,65x99,2 cm. Skladba formátů umožňuje univerzální využití a jejich vzájemnou kombinaci. Na stěnách vynikne mozaika složená z úzkých obdélníčků, nebo mozaika, kterou tvoří různě dlouhé a široké pásky. Série je doplněna listelami s kovovým povrchem, které vzhled vápencového kamene oživí. Minimalistický a klasický styl série Cedir Husen vynikne ve všech prostorách bytového a komerčního interiéru jako jsou koupelny, obývací pokoje, ložnice, kuchyně, vstupní místnosti, butiky, hotely apod. Krása vápence v elegantních barvách dodá prostorům pocit klidu a harmonie, která příjemně působí na naše smysly a emoce. Série Cedir Husen nabízí škálu kreativních kombinací, který se přizpůsobí různým stylům. S dlažbou a obklady série Cedir Husen si vytvoříte útulný, moderní a příjemný interiér. Také údržba je snadná a jednoduchá, postačí k tomu běžný čisticí prostředek a teplá voda. Série Cedir Husen je odolná vůči opotřebení a i po letech si zachová svůj vzhled.

 

Cedir je italská společnost, která se specializuje na vysokojakostní interiérové a exteriérové mrazuvzdorné dlažby a obklady nejvyšší kvality. Produkty společnosti Cedir jsou vhodné pro realizace netradičních obytných místností, koupelen, kuchyní, ložnic apod. Obklady a dlažba Cedir přicházejí s moderním designem benátských štuků a nádherných barev. Pokud si chcete doma vytvořit teplé, harmonické a příjemné místo, s produkty Cedir toho jistě dosáhnete.

 
TOPlist