Title
Úvod Zajímavosti Rex - Série Ardoise
Rex - Série Ardoise

Erx ArdoiseKámen jako takový je hlavním stavebním materiálem již od nepaměti. A jako takový si získává svou oblibu i v současné době, kdy se používá jako jeden z hlavních produktů při realizacích interiérů i exteriérů. V nabídkách současných výrobců keramické dlažby a obkladů najdeme opravdu velké množství variací, které imitují kámen. V loňském roce byla italským výrobce Rex světu představena exkluzivní série keramické dlažby a obkladů, která čerpala inspiraci ze vzhledu přírodní břidlice a která má název Ardosie.

 

Přírodní břidlice je specifický produkt, který se vyznačuje nízkou mechanickou odolností, odlupováním vrstev a vznikem ostrých hran. Keramická dlažba a obklad Rex Ardosie ale tyto nedostatečnosti dokonale potírá, ale zachovává si autentický vhled břidlice. Série keramické dlažby a obkladů Rex Ardoise je k dispozici v šesti přírodních odstínech, kdy vybírat můžeme mezi barvou béžovou, hnědou, černou, bílou, tmavě a světle hnědou barvou (Rex Ardoise Ivoire, Rex Ardoise Gris, Rex Ardoise Plomb, Rex Ardoise Ecru, Rex Ardoise Noir).  Škála velikostí zahrnuje sedm velikostí, jako je formát 80 x 80 cm, 30,4 x 3,04 cm, 30,4 x 60,8 cm, 60 x 120 cm, 40 x 80 cm, 20 x 80 cm a 45,6 x 45,6 cm. Velkoformátová dlažba a obklad umožňují snadnou a rychlou pokládku, a celek, který působí jednolitým a čistým dojmem. Mozaika je k dispozici v základních barvách ve velikosti 5 x5 cm. Má protiskluzový povrch, a je vhodná do míst, kde se zdržuje voda a hrozí riziko uklouznutí. Další variantou je mozaika, která má prostorový 3D efekt, která působí dojmem lámaného kamene. Ta na stěnách interiérů působí vřelým a příjemným dojmem na dotek, a vytváří nadčasový vzhled. Série Rex Ardoise dodá elegantní kouzlo břidlice koupelnám, kuchyním, tak i zbývajícím místnostem interiéru. Působí elegantním a sofistikovaným dojmem, který vytváří přátelskou a útulnou atmosféru.  Série Rex Ardoise zaujme milovníky klasického a přírodního stylu a moderním designem. Série Rex Ardoise je díky špičkové kvalitě vysoce odolná vůči opotřebení a namáhání, snadno se čistí a udržuje.

 

Rex je italský výrobce, který je známý exkluzivními sériemi keramické dlažby a obkladů, jež jsou reakcí na nejnovější trendy v bytovém designu. V  nabídce najdeme široký rozsah luxusních, elegantních a nadčasových vzorů, které uspokojí náročné požadavky světových zákazníků. Výrobní proces je v souladu s normami ochrany životního prostředí a co nejmenších ekonomických ztrát. Značka Rex je zárukou vysoké kvality, moderního designu a dokonalého zpracování.

 
TOPlist