Title
Úvod Zajímavosti Refin Stile
Refin Stile

Obr.1SKRefinStileCo byste řekli opustit barvičky klasické, bílou, béžovou a jejich odstíny, které obvykle do koupelny používáme, a pustit si do koupelny či do celého bytu barvy. Myslím teď barvy jasné, zářící, které dokáží prosvítit i zvětšit prostor a naladit nás do dobré nálady. A po ránu v koupelně dostat dobrou náladu, to by bylo terno, že? Celý den bychom pak mohli mít rozzářený a daleko lépe bychom snášeli nepříjemnosti, které nás občas během dne překvapí.

Pokud tedy souhlasíte, že byste byli ochotni se barvičkám věnovat, mám tu po Vás keramické obklady a dlažby v širokém barevném spektru a myslím, že z takové nabídky by se už vybrat dalo.

Našla jsem sérii, která obsahuje jak červenou, modrou, zelenou, žlutou i oranžovou a pokud byste rádi kombinovali, meze se Vaší fantazii nekladou, je tu i černá a stříbrná. Ta se také a ještě i zlatá objevuje u dekoračních prvků. Tyto obklady jsou totiž doplněny dekoračními prvky, kde jedním z nich je  mozaika skládaná z proužků, která se vyrábí ve formátu 30x30 cm ve všech barevných odstínech. Ale pokud chcete pustit do své koupelny či jiného interiéru i trochu více elegance, je zde dekor květinový. Na jednobarevném podkladu jsou to květiny v různých barvách, kde nechybí ani zlatá nebo stříbrná. A na červeném pokladu zlatý dekor, to už je opravdu krása. Však se můžete přesvědčit sami, třeba na stránkách studiakoupelen, kde najdete i různé realizace.

A jaké že máte na výběr formáty? I ty Vám můžu představit. Jedná se celkem o formáty tři, které můžete velmi dobře mezi sebou kombinovat. Jednak je to formát 60x60cm, tedy vcelku rozměrný čtverec, či obklad poloviční 30x60 cm, který nesou i dekorační prvky. Tyto dva formáty jsou doplněny ještě formátem třetím, ten je menší jen 10x60 cm. Takže Váš sen o optimistické koupelně může dostat vcelku reálny rozměr, když si vyberete koupelnu v „barvičkách“ třeba od keramické společnosti Refin ze série Stile. Co Vy na to? 

 
TOPlist