Title
Úvod Zajímavosti Refin - série Barrique
Refin - série Barrique

refin barrique130x90Jemnou a neobyčejně působivou krásu starého dřeva a nadčasové barevné odstíny vystihuje série keramické dlažby a obkladů Refin Barrique. Italský výrobce keramické dlažby a obkladů Refin se pro svou novou sérii inspiroval v kráse starých dřevených sudů, ve kterých zraje víno. Pečlivě propracovaný design byl dosažen pomocí nejmodernějších technologií, které dokázaly naprosto vystihnout charakter a hloubku let starého dřeva, jež prošel procesem opotřebení.

Série keramické dlažby a obkladů Refin Barrique disponuje pečlivým výběr barev, jež podtrhnou neobyčejný půvab sterého dřeva, a vytvoří neopakovatelnou, osobitou a harmonickou náladu. Nabídka zahrnuje čtyři barevné odstíny šedé, hnědé, béžové a šedohnědé barvy. Struktura, barevné přechody, lomy a žíly jsou těmito odstíny plně vystižené, že máte chuť si na dlažbu či obklad sáhnout a vychutnat. Série Refin Barrique se vyrábí ve velkých formátech, které jsou trendem doby, a které díky minimu spár vytvoří opticky jednolitý a čistý vzhled. K dispozici jsou formáty 25x120 cm, 25x75 cm a 60x60 cm. Formáty lze mezi sebou kombinovat, a tím si vytvoříme působivý a neobyčejný vzhled každého interiéru. Na stěny je určena mozaika v základních barvách, kterou tvoří různě široké a dlouhé „latě“. Můžeme ji použít jak na celé plochy, tak i jako dekorační prvek na určitě části zdi. Mozaika nám dotvoří neobyčejně působivý styl, a eleganci.

Série keramické dlažby a obkladů vyniká excelentní kvalitou, je odolná vůči všem formám namáhání, také je mrazuvzdorné a voděodolná. Snadno se udržuje a čistí. Neobyčejný vzhled starého dřeva série Refin Barrique vynikne ve všech prostorách bytového a komerčního interiéru, kterým dodá styl atraktivní vjem.

 

Refin je italský výrobce keramických dlažeb a obkladů, který je ve světě známý svou špičkovou kvalitou a propracovaným designem.  Ve svých sériích nabízí celou škálu keramických produktů v mnoha barvách, imitacích, površích a velikostech, které najdou široké uplatnění v realizacích moderních interiérů i exteriérů

 
TOPlist