Title
Úvod Zajímavosti Refin série Artech
Refin série Artech

Obr.1SK RefinArtechKoupelnu či bytový interiér v zajímavém stylu si můžete zařídit s dlažbami a obklady kolekce Refin, italského keramického výrobce, kterou nazval Artech. Tato kolekce je imitací kovu, který nám svým provedením určitě bude připomínat.

Zajímavá je zde formátová nabídka, málokterá z kolekcí obkladů či dlažeb se může pochlubit, že je vyráběna až v devíti formátech, a to ještě některé z nich jsou i v provedení rektifikovaném. Nabídka rozměrů je tedy hodně široká, určitě máme z čeho vybírat, případně si můžeme dovolit formáty kombinovat. Tím nám vznikne velké množství variant, jak podlahu poskládat.

A jak je to s barvami? Těch se vyrábí pět, tři odstíny světlé od bílé po béžovou a z tmavých je to barva šedá a černá. Mozaika této kolekce je skládaná z malých obdélníčků o rozměru 6x3 cm a je dodávána ve formátu 30x30 cm. A pokud chcete použít i dekorační prvky, velmi zajímavý dekor je zde zdoben lesklými linkami a najdete jej v rozměru 30x60 cm ve třech různých provedení ve všech barevných odstínech.

 

Dalším, velmi zajímavým dekorem je grafický dekor, který se může stát také netradiční, ale velmi zajímavou ozdobou obkládané plochy. A chcete-li oddělit jednotlivé dekorační prvky, můžete použít velmi uzoučkou listelu jen 0,3 cm širokou v délce 60 cm, která je sice nepatrným, ale určitě velmi ozdobným prvkem, který dokáže udělat hodně parády.  Pokud se pro tuto velmi zajímavou kolekci rozhodnete a použijete ji na podlahy či stěny, případně na obojí, určitě vytvoříte ve Vaší koupelně nebo jiném interiéru moderní a nadčasové prostředí. 

 
TOPlist