Title
Úvod Zajímavosti Refin Ceramiche - série Velvet Ground
Refin Ceramiche - série Velvet Ground

Kolekce Velvet Ground je další úspěšnou sérií společnosti Refin Ceramiche, která už několik desetiletí na světovém trhu nabízí nejkvalitnější a svým designem typicky italskou dlažbu a obklady. O výši kvality svědčí i několik certifikátů, jejichž držitelem firma Refin je. Read More

 

 

Refin vytváří z veřejných prostorů prostřednictvím kolekce Velvet ground zvláštní, moderní a velmi inspirativní místa, kde se snoubí neutralita s originalitou, harmonie s výstředností a uklidňujícím dojmem. Velvet ground je univerzální série pro všechny veřejné a neveřejné prostory. Série působí rafinovaně a je cílena tak, aby ať už v domácím či komerčním prostředí upoutala Vaši pozornost. Kolekce je díky obrovskému množství doplňků ideální pro designéry a návrháře, kterým umožní jít až za hranice vlastní fantazie a s interiérem si opravdu vyhrát. Série je vyrobena ve dvanácti barvách: Velvet Ground Bianco, Velvet Ground Cenere, Velvet Ground Grafite, Velvet Ground Beige, Velvet Ground Arancio, Velvet Ground Blu, Velvet Ground Wenge, Velvet Ground Nero, Velvet Ground Greige, Velvet Ground Cuoio, Velvet Ground Sabbia, Velvet Ground Muschio a v jejich dalších odstínech. Kolekce je výjimečná i svými rozměry. Její největší formát má velikost 90x90 cm. Další formáty obkladů a dlažeb ve všech uvedených barvách jsou 60x60 cm, 60x120 cm, 45x45 cm, pásky o rozměrech 30x90 cm, 30x60 cm a 10x60cm. Mezi dekorativně poutavými složkami najdeme například páskové mozaiky o velikosti 30x30 cm, nebo třeba obklady s výjevem připomínajícím držící se ruce.  Zvlášť zajímavým prvkem je obklad Velvet Ground Skin Greige R. o velikosti 30x90 cm, jejíž reliéf je napodobeninou mozaiky s velmi zajímavou kombinací černých a bílých proužků a trojúhelníků. Ke každému barevnému rozlišení najdete i sokly ve formátu 10x60 cm a rohové lišty o velikostech 1,5x30 cm a 1,5x1,5 cm v příslušném barevném odstínu.

Ukázky ze série Velvet Ground najdete i na stránkách studiokoupelen.cz, na nichž jsou vystaveny i jiné kolekce a světoví výrobci kuchyňských, koupelnových, interiérových a exteriérových obkladů a dlažeb. V případě zájmu o některou ze sérií či samostatných obkladů a dlažeb navštivte portál www.levnadlazba.cz, kde naleznete široký sortiment světových výrobců za nejnižší ceny na trhu.
 
TOPlist