Title
Úvod Zajímavosti Ragno - Romantique
Ragno - Romantique

romantique 01r 1234x750Série keramické dlažby Ragno Romantique je vyrobena, jak již název napovídá, v jemném romantickém duchu. Pokud Vás nenadchly v koupelně výrazné, syté a křiklavé barvy, bolí Vás z nich hlava a neumíte si představit, že byste v takovém cirkusovém prostředí, dokázali po náročném dni relaxovat, je série Romantique vytvořena přímo pro Vás.

Jemné a decentní barvy, které můžete dle svého vkusu kombinovat s příjemnými dekory, si prostě zamilujete. Není nic lepšího, než si večer lehnout do horké vany a prostě jen odpočívat. Série Ragno Romantique vytváří příjemnou a velice klidnou atmosféru, která je jako stvořená pro klidné chvilky odpočinku. Na výběr máte z šesti různých světlých odstínů a dvou formátů, což Vám umožňuje vytvořit si vzhled své koupelny přesně podle svých představ.

Třešničkou na dortu jsou ale u této série dekory. Můžete si vybrat mezi motivy květin, jemných proužků, nebo drobných cihliček vyskládaných v mozaice. Ke každé barvě obsahuje série i dekor, který s ní dokonale ladí a příjemně oživí vzhled Vašeho interiéru, takže se nemusíte bát, že bude Váš interiér nudný a všední. I přes to, že nepoužijete výrazné barvy, zaujme Vás tato místnost, kde bude tato série použita na první pohled, bude z ní totiž vyzařovat klid.

Pokud se o této a dalších sériích chcete dozvědět víc, nebo chcete zjistit několik praktických informací, navštivte i web keramickadlazba.cz, kde najdete vše, co budete potřebovat.

 
TOPlist