Title
Úvod Zajímavosti Ragno Noblesse
Ragno Noblesse

noblesse 04 1000x1000Série keramických obkladů Ragno Noblesse Vás mile překvapí. Máte pocit, že každá keramická dlažba musí působit chladně? Že nemůže imitovat některé materiály? Chyba! Ragno Noblesse, jak již název napovídá, působí velice jemným a prestižním dojmem.

 

Na výběr máte z pěti jemných pastelových barev, které můžete použít v jakémkoliv bytovém interiéru a stále budou působit úchvatným dojmem. Pokud se nechcete spokojit s jednobarevnými obklady, máte zde na výběr z celé řady dekorů. Jemné vodorovné čáry, tenkou stříbrnou, či růžovou linkou nakreslené vzorce, které vytvářejí dojem, že jste se ocitli někde na vznešeném zámku, nebo jemné kosočtverce, jejichž design působí jako vypolstrovaný.

Jelikož je celá série navržena tak, aby působila decentním a jemným dojmem, jsou i dekory vyrobeny v tomto duchu. Ke každé barvě obkladu, naleznete ladící obklad, který oživí vzhled a zpříjemní atmosféru v celém pokoji. Tyto obklady můžete použít i v jiných místnostech Vašeho bytu, ale nejvíce vyniknou právě v koupelně. Jemné barvy jsou nadčasové a tak budete mít jistotu, že Vás koupelna neomrzí a vydrží Vám dlouhá léta.

 

Keramické obklady jsou navíc vyráběny za pomocí nejmodernějších technologických postupů a tak jsou velice odolné a trvanlivé. Nemusíte se obávat, že jejich krása za pár týdnů vybledne. Pokud Vás tato série zaujala a chtěli by jste zjistit více informací o keramických obkladech a dlažbách navštivte informační stránky keramickádlažba.cz.

 
TOPlist