Title
Úvod Zajímavosti Piemme - série Crystal Marble
Piemme - série Crystal Marble

Piemme Crystal MarbleCrystal Marble je název série keramických obkladů a dlažeb společnosti Piemme. Tato keramická společnost byla založena v Itálii již v roce 1962, je tedy již na trhu celé půlstoletí. Celou dobu svého trvání se snaží, aby z jejích výrobních linek vycházely obklady a dlažby té nejlepší kvality.V kolekci, nesoucí název Crystal Marble, nám představuje keramickou dlažbu a obklad ve třech barevných provedeních a to barvy bílé, béžové a černé.

Dlažba je vyráběna v rozměru 30x30 cm, dá se barevně libovolně kombinovat, takže můžeme mimo jiné vytvořit klasický šachovnicový vzor, který je velmi elegantní. Dlažba i obklady jsou krásnou imitací mramoru. Obklady jsou vyráběny pouze v jenom rozměru 30x90 cm, takže je můžeme řadit mezi obklady velkoformátové, jsou ale doplněny ve stejném rozměru dekorovanými díly a to jak s dekorem plastickým, tak dekorem připomínajícím tapetu. Celá kolekce je doplněna širokou škálou doplňkových dílů jako jsou listely, které se zde objevují v šířkách 5,5 cm, 9,6 cm, 10,5 cm a nejužší má pouze 1,5 cm. Všechny mají délku 30 cm nebo 90 cm. Mozaika je v této kolekci též bohatě zastoupena, obklad v barvě béžové zde najdeme rovněž v rozměru 30x90 cm, ale mozaika je zde k vidění i v rozměru 9.6x90 cm. Klasicky je mozaika dodávána v rozměru 30x30 cm na síti, s tou se zde setkáme ve všech třech barevných provedeních. Mozaika je velice pěkně provedena, je vícebarevná. Velmi zajímavý je i černobílý dekor na obkladu o formátu 30x90 cm. Kombinací jednotlivých obkladů a dekoračních prvků, kterých tato série obsahuje opravdu nezvyklé množství, vytvoříme prostředí, které nás překvapí svou krásou a elegancí a bude splňovat požadavky a představy, které si o interiéru svého domova vytvoříme. Tuto sérii a mnohé další si prohlédněte online ve fotogalerii koupelen.

Výrobce těchto keramických obkladů a dlažeb, společnost Piemme klade velký důraz na technické vlastnosti svých výrobků, používá při výrobě velmi kvalitní suroviny, které pečlivě vybírá a spoluprací s módními návrháři především Valentinem, která se traduje již od roku 1977, vytváří produkty, obklady a dlažby, které dokáží tam, kde je použijeme, vytvořit nezaměnitelnou atmosféru.

 
TOPlist