Title
Úvod Zajímavosti Naxos - série Ostange
Naxos - série Ostange

Naxos Ostange1Moderní, jednoduchý a minimalistický styl najdeme v unikátní sérii keramických obkladů a dlažby Naxos Ostange. Vzhled těchto produktů připomíná oblíbený kámen, a je k dispozici v elegantních odstínech bílé, béžové, šedé a černé. Barvy a povrch působí jemným, až sametovým dojem. Tato série se vyrábí ve velikostech 20x50cm a 45x45 cm. Mistrným dílem jsou v sérii Naxos Ostange dekory, kde vybírat můžeme ze tří variant, a které se vzájemně doplňují.

 

Moderním dojmem působí dekory, které vytvářejí pocit jemné batikované látky. Také dekory, které jsou zdobeny velmi jemnými motivy květin, vytvářejí romantický a čistý styl. V bílé, hnědé a černé barvě najdeme dekory, které imitují povrch dřeva, a které vytvářejí vřelý a harmonický vjem. Součástí série Naxos Ostange je mozaika v základních barvách a ve velikosti 5,5x5,4 cm, která rozšiřuje variabilní kombinace a možnosti. Krása a elegance série Naxos Ostange vynikne nejen v moderních koupelnách, ale propůjčí klidný a čistý styl i zbývajícímu interiéru. Množství barev a dekorů nabízí nepřeberné možnosti v realizacích, které si každý vytvoří dle vlastního vkusu. Špičková kvalita série Naxos Ostange zajistí vysokou odolnost vůči opotřebení a namáhání, a také snadnou údržbu a očistu.

Naxos Ceramiche je od roku 1992 součástí firmy Fincibec SpA, společenství Sassuolo, která mezi nejznámější a nejuznávanější výrobce keramických obkladů a dlažeb na světě. Naxos Ceramiche širokou škálu produktů, které zastupují součastné trendy, s velkým výběrem barev a povrchů, které vytvářejí různé efekty a reliéfy. Kreativní vývoj dlažeb a obkladů výrobce Naxos Ceramiche je posílen inovativní technologií výroby, které zaručuje nejen vysokou estetickou kvalitu, ale i špičkové užitné vlastnosti. Keramické produkty vynikají stylem, zpracováním a mistrovskou směsí glazur. Italský výrobce Naxos Ceramiche je zárukou exkluzivní kvality a designu, což ho řadí mezi špičky v oblasti keramických dlažeb a obkladů, o čemž svědčí stále rostoucí zájem zákazníků na celém světě. 

 
TOPlist