Title
Úvod Zajímavosti Mosaico + - série Tantricolori
Mosaico + - série Tantricolori

Italská společnost Mosaico+ zaujímá význačné postavení ve světě keramických obkladů a dlažeb. Mozaiky společnosti Mosaico+ jsou neustále žádány pro svou výjimečnost a pružnou reakcí na současné moderní trendy. Výrobce keramických mozaik Mosaico+ používá při výrobě keramických produktů širokou škálu barev skla v různých tloušťkách, kousků kamenů, dřeva i kovů. Mozaiky najdou své využití jak v interiérech, tak v exteriérových projektech. Díky moderním inovativním technologiím, výzkumu a následném zpracovaní jsou keramické mozaiky Mosaico+ velmi odolné vůči venkovním vlivům, dešti, vysoké či nízké teplotě a chemickému a fyzikálnímu opotřebení.

Kolekce Mosaico+ série Tantricolori nabízí krásné mozaiky z drceného skla v široké barevné škále patnácti odstínů (Mosaico+ Tantricolori Beige C., Mosaico+ Tantricolori Beige, Mosaico+ Tantricolori Beige S., Mosaico+ Tantricolori Marrone S., Mosaico+ Tantricolori Rosa, Mosaico+ Tantricolori Cipria, Mosaico+ Tantricolori Salmone, Mosaico+ Tantricolori Veneziano, Lilla C., Mosaico+ Tantricolori Lilla, Mosaico+ Tantricolori Viola, Mosaico+ Tantricolori Giallo Extra, Mosaico+ Tantricolori Arancio Extra, Mosaico+ Tantricolori Rosso Extra). Vyrábí se ve formátu 2,3cm na síťovaných podkladech ve velikosti 32,7x32,7 cm. Kolekce mozaik Mosaico+ Tantricolori vyniká špičkovými technologickými vlastnostmi a proto je oblíbená zejména pro použití v bazénech a bazénových halách.  Díky své barevnosti se hodí také při realizacích moderních koupelen a kuchyní Kolekce skleněných mozaik Mosaico+ Tantricolori působí svěžíma a výrazným dojmem, vytváří pocit dobré nálady a energie. Široká škála výrazných barevných odstínů nabízí velké množství variabilních kombinací, které umožňují zákazníkům vytvořit si tak interiér podle vlastních představ.
     Kolekce mozaik Mosaico+ Tantricolori byla vyrobena za použití nejmodernějších technologických postupů a je vysoce odolná vůči mechanickému i chemickému působení, zejména vůči vlhku a působení páry.

 
TOPlist