Title
Úvod Zajímavosti Mosaico + - série Lerighe
Mosaico + - série Lerighe

Lerighe.jpgVýrobce keramických mozaik Mosaico+ používá při výrobě keramických produktů širokou škálu barev skla v různých tloušťkách, kousků kamenů, dřeva i kovů. Mozaiky najdou své využití jak v interiérech, tak v exteriérových projektech. Díky moderním inovativním technologiím, výzkumu a následném zpracovaní jsou keramické mozaiky Mosaico+ velmi odolné vůči venkovním vlivům, dešti, vysoké či nízké teplotě a chemickému a fyzikálnímu opotřebení.

 

Kolekce skleněných mozaik Mosaico+  Lerighe je zastoupena jemnými vzory a sytými, pastelovými barvami.  Geometrické linie vytvářejí optický dojem pohybu, a živosti. Při výrobě je použita technologie sítotisku, která vytváří hluboký odstín barev. Kolekce Mosaico+  Lerighe působí elegantně, útulně a harmonicky. Kolekce Mosaico+  Lerighe je tvořena šestnácti odstíny sytých barev (Mosaico+  Lerighe Biancopuro, Mosaico+  Lerighe Nero, Mosaico+  Lerighe Antracite, Mosaico+  Lerighe Verde, Mosaico+  Lerighe Muschio, Mosaico+  Lerighe Marrone, Mosaico+  Lerighe Giallo, Mosaico+  Lerighe Arancio, Mosaico+  Lerighe Rosso, Mosaico+  Lerighe Blu, Mosaico+  Lerighe Azzurro, Mosaico+  Lerighe Viola, Mosaico+  Lerighe Rosa, Mosaico+  Lerighe Oltremare, Mosaico+  Lerighe Turchese, Mosaico+  Lerighe Petrolio). K dispozici je ve třech formátech 2,5x2,5 cm, 5x2,5 cm a  5x5 cm. V nabídce jsou speciální dlaždice zdobené sítotiskem v antracitové, černé, modré, červené, růžové a zelené barvě.
    Kolekce Mosaico+  Lerighe vynikne v celém bytovém interiéru, v koupelnách, halách, kuchyních, al také v komerčních prostorech a zaujme především milovníky netradičního stylu. Díky široké škále barev, dekorů a velikostí dává průchod vlastní fantazii při vytváření osobitého interiéru.
Keramické mozaiky Mosaico+ jsou velmi vyhledávané i významnými světovými architekty a designéry díky své široké škále barev a neuvěřitelně krásným odleskům, netradičním tvarům, ze kterých vyzařuje nadčasové kouzlo a harmonie. Široké spektrum barev a geometrických tvarů umožňuje kreativní kombinace při realizacích bytového intariéru.

 
TOPlist