Title
Úvod Zajímavosti Monocibec - série Altamoda
Monocibec - série Altamoda
AltamodaJiž více než 40 let stojí výrobce keramických obkladů a dlažeb Monocibec v čele světového trhu s obklady. Díky inovativnímu přístupu, moderním stylům a vysoce profesionálnímu přístupu k zákazníkům se dostal Monocibec mezi špičky ve světě keramických obkladů a dlažeb. Pro společnost Monocibec je prioritou striktní dodržování kvality a estetických hodnot u všech svých výrobků. Výrobky Monocibec se vyznačují řadou kladných vlastností jako je například otěruvzdornost, nízká nasákavost či dlouhodobá životnost a stálost barev. Stejně jako na své zákazníky, myslí Monocibec také na ochranu životního prostředí. Ve své výrobě používá hlavně materiály s nízkým a ekologicky šetrným odpadem a snaží se co nejvíce snížit množství vypouštěných emisí.

    Jednou z asi nejzdařilejších sérií, které můžete v širokém seznamu výrobků keramičky Monocibec, je bez pochyby kolekce Altamoda. Keramické obklady a dlažby Altamoda jsou typické vysokým leskem a sytými, většinou tmavšími barevnými variantami. Altamoda je vyráběna v luxusních a moderních odstínech Altamoda bianco, Altamoda cobalto, Altamoda grafite, Altamoda moka, Altamoda orange, Altamoda peltro, Altamoda sabbia a Altamoda silver. Každý z těchto jedinečných odstínů obkladů je k dostání ve formátech 45x45 cm, 45x90 cm a 60x60 cm. Dlažby Altamoda jsou určeny do interiérů, ze kterých vykouzlí luxusní sídla, společenské prostory, kavárny, sektory obchodních domů nebo galerie. V sérii Altamoda od světové špičky mezi výrobci keramických obkladů a dlažeb Monocibec, se snoubí luxus a trend s tajemnem a temperamentem Itálie.
    Ve svých kolekcích společnost Monocibec spojuje originální design s jedinečnými vlastnostmi, typickými pro prvotřídní keramické dlažby. Výrobce Monocibec je synonymem kvality, spolehlivosti a originality.

 
TOPlist