Title
Úvod Zajímavosti MomoDesign - série Loft
MomoDesign - série Loft

MomoDesign Loft Nová série keramických dlažeb a obkladů MomoDesign Loft je inspirována přírodními prvky v moderních variacích. Vzhled této série připomíná přírodní kámen, či beton.  Její dokonalý vzhled vás zaujme na první pohled. Najdeme zde čtyři nádherné odstíny v béžové a tři odstíny šedé MomoDesign Loft Ivory, MomoDesign Loft Titan, MomoDesign Loft Silver, MomoDesign Loft Carbone.  Vyrábí se ve velikosti 80x80cm, 40x80cm a 60x60cm.

Nabídka je doplněna dekorem ve velikosti 80x80cm a 60x60cm, který je zdobený logem. Série MomoDesign Loft je doplněna listelami  v různých designových variacích. Keramické obklady a dlažba MomoDesign Loft jsou vhodné do bytových a komerčních prostor. Vyniknou v koupelnách, kuchyních, obývacích pokojích, buticích, salóncích apod. Krása a čistý styl této série vnese do jakéhokoli prostředí sofistikovaný a moderní styl.

MomoDesign Loft vyniká špičkovou technologickou kvalitou vysokou odolností vůči opotřebení. I po letech si dlažba a obklady zachovají dokonalý vzhled a barevnost. MomoDesign Loft je ideální volbou pro ty, kteří volí špičkovou kvalitu a nadčasový vzhled. Další série, které imitují přírodní produkty, si můžete prohlédnout v naší fotogalerii koupelen.

MomoDesign je známá italská společnost zabývající se realizací objektů určených k volnému času, aut, či moderních doplňků, hodinek a oblečení. Od roku 2008 začala spolupráce s Serenissima Cir Industrie Ceramiche, předního výrobce keramiky.  Poté byla započata výroba keramických dlažeb a obkladů, jež se staly uznávanou a prestižní uměleckou značkou v keramice vůbec. V sériích výrobce MomoDesign najdeme produkty vysoké estetické a technologické kvality v neutrálních, okouzlujících a čistých barvách. Tyto série disponují moderním a sofistikovaným designem. MomoDesign je značkou pro nezaměnitelný umělecký styl spojený s tradicí Serenissima Cir Industrie Ceramiche.

 
TOPlist