Title
Úvod Zajímavosti Mirage - série Area
Mirage - série Area

AreaMirage je název keramické společnosti, která byla založena v Itálii již v druhé polovině minulého století. Již od roku 1973 se datuje její vznik v Pavullo Frignano, asi 30 km od Sassuolo. Zajímavostí této společnosti je, že její výrobky, keramické obklady a dlažby jsou vyráběny převážně z čistě přírodních materiálů, jsou tudíž probarvené v celé své tloušťce, velmi vysoké kvality, velmi spolehlivé a drží krok i s požadavky designu, které jsou na keramické dlažby a obklady v současnosti kladeny.

Společnost Mirage je od svých počátků otevřena nových technologiím, své dlouholeté zkušenosti kombinuje s investicemi do výzkumu a právě do technologií. Její výrobky, obklady a dlažby, jsou zákazníky vyhledávány, účastní se mnoha malý i velkých projektů.

Krásnou imitaci kamene nám přináší série keramických obkladů a dlažeb, kterou výrobce nazval Area. Setkáváme se s keramickou dlažbou v pěti barevných provedeních – v barvách bílé, béžové, hnědé, šedé a černé a ve čtyřech formátech. Dlažby jsou vhodné pro použití i jako obklad a to jak do bytových i komerčních prostor. Tyto obklady a dlažby můžeme libovolně barevně či formátově kombinovat a při použití dekoračních prvků, kterými jsou zde dva krásné typy mozaiky a několik druhů listel, mezi kterými nechybí ani listely v barvě stříbrné a zlaté, vytvoříme prostředí, které plně splní naše požadavky a představy. Jak moc se přiblížila Vaše představa realitě se můžete podívat na online fotogalerii koupelen.

Keramická společnost Mirage při výrobě svých výrobků, obkladů a dlažeb, dbá velmi na životní prostředí, všechny její výrobky mají snížený dopad na životní prostředí po celou dobu své životnosti.

Jelikož jsou všechny tyto obklady a dlažby vyrobeny v Itálii, může se tedy výrobce prokazovat značkou Made in Italy. V tomto případě však značka není jen sloganem, ale je vyjádřením silných hodnot. Můžeme ji zde považovat na záruku kvality jedinečného produktu, který v sobě spojuje tradice s moderním, je jakýmsi nositelem stylu italské keramiky ve světě.

S jeho výrobky, obklady a dlažbami, se můžeme setkat na mnoha místech.

 
TOPlist