Title
Úvod Zajímavosti La Fabbrica - série Vision Touch
La Fabbrica - série Vision Touch

LaFabbrica VisionTouch 4La Fabbrica je italský výrobce keramické dlažby a obkladů, který vyrábí produkty, které jsou v souladu s ochranou životního prostředí. Odpovědný přístup se odráží i ve výběru materiálu, který vytváří čisté prostředí. V souladu s touto vizí byla na světový trh uvedena novinka s názvem Vision TouchSérie keramické dlažby a obkladů La Fabbrica Vision Touch potěší milovníky přírodního materiálu v imitaci přírodního kamene. Série je prezentována v univerzálních barvách, jako je bílá, šedá, hnědá a černá.

 

Obliba velkých formátů stále stoupá, proto i zde můžeme vybírat zněkolika možností. Najdeme zde velikost 120x120 cm, 60x120 cm, 20x120 cm a 60x60 cm. Velké formáty nám zajistí opticky čistý a jednolitý celek, a díky minimu spár je zaručena snadná údržba a očista. Také si můžeme vybrat mezi lesklým a jemně strukturovaným povrchem. Jemná struktura působí dojmem látky a navozuje příjemný pocit. Součástí série La Fabbrica Vision Touch je čtvercová mozaika a mozaika složená z různě dlouhých a širokých pásků, které připomínají lámaný kámen. Také dekory, které tvoří geometrický vzor, a působí originálně a efektně. Kontrastní kombinace a grafiky série La Fabbrica Vision Touch vytvoří skutečně nezapomenutelný a minimalistický interiér. Série La Fabbrica Vision Touch univerzální a lze jej použít k realizaci koupelen, WC, obývacích pokojů, kuchyní a další bytových i nebytových prostorů. Série La Fabbrica Vision Touch zaujme především stoupence klasického stylu s moderními desénovými prvky, kdy si pomocí palety barev zrealizují vlastní představu.

 

Mezi nejvýznamnější společnosti zabývající se výrobou a distribucí exkluzivních keramických dlažeb a obkladů patří italský výrobce La Fabbrica. La Fabbrica nabízí špičkové série keramických dlažeb a obkladů, jež vynikají nejen vysokou technologickou kvalitou, ale také efektní a estetickým designem, a vzhledem. Dokonalé zpracování a velký výběr formátů, povrchů, barev sérií La Fabbrica umožňuje realizacii moderního a vkusného interiéru a exteriéru. Vybírat můžeme mezi dokonalými limitacemi kamene, dřeva, či kovu, které jsou vyráběny v elegantních a příjemných barevných odstínech.

 
TOPlist