Title
Úvod Zajímavosti Iris Ceramica - série Space
Iris Ceramica - série Space

Iris Ceramica SpaceBytoví architekti a návrháři se shodnou na tom, že podlaha interiéru je základ, od kterého se odvíjí celkový dojem a vzhled celé místnosti. Navíc podlahu neměníme často, což nemusí platit o stylu a vybavení. Proto se vyplatí zamyslet se nad tím, a rozhodnout se, jaký styl zvolíme.  Zvolit si na do bytového interiéru keramickou dlažbu v jednoduchých a elegantních barvách nám zaručuje, že nikdy nevyjde z módy a bude vždycky ladit s jakýmkoli stylem.

Jedním z trendů současné doby je čistý a jednoduchý styl, která vytváří elegantní a nadčasové prostředí. Výrobce Iris Ceramica v reakci na požadavky zákazníků vytvořil unikátní sérii keramické dlažby, kterou nazval Space.  Série dlažby a obkladů Iris Ceramica Space nabízí jemné, moderní a lehké barevné odstíny, které spolu s matným, jakoby sametovým povrchem, dávají prostorům osobitým a harmonický ráz. Proto také můžeme sérii Iris Ceramica Space použít v jakékoli místnosti bytového interiéru. Série Iris Ceramica Space vynikne v kuchyních, obývacích pokojích, halách v koupelnách. Nadčasovost a neutrální barevné odstíny doplní jakýkoli styl, aniž by výrazným způsobem dominoval, nebo jej rušil. Keramická dlažba Iris Ceramica Space je k dispozici v pěti odstínech béžové, černé, bílé a světle a tmavě šedé (Iris Ceramica Space Beige, Iris Ceramica Space Black, Iris Ceramica Space Grege, Iris Ceramica Space Grey, Iris Ceramica Space White).  Vyrábí se ve dvou čtvercových velikostech 60 x 60 cm a 45,7 x 45,7 cm. Pokud chceme mít opticky jednotný celek, dáme přednost jednomu odstínu barvy. Ale i když se rozhodneme barvy, nebo formáty kombinovat, nic tím nepokazíme. Ba naopak. Získáme zajímavý a dokonale sladěný vzor podlahy.  Série obkladů a dlažby Iris Ceramica Space vyniká také špičkovou technologickou kvalitou, snadno se udržuje a čistí. Působivé realizace této série si můžete prohlednout na online fotogalerii koupelen.

Výrobce Iris Ceramica patří od počátku svého vzniku mezi špičky italské i světové výroby keramických dlažeb a obkladů.  Za úspěchem značky Iris Ceramica nepochybně stojí především kvalita v oblasti inovativní technologie výroby, ale investice do výzkumu, materiálů, spolu s pečlivým sledováním moderních trendů.

 
TOPlist