Title
Úvod Zajímavosti Impronta Ceramice - Bliss
Impronta Ceramice - Bliss

Obr.1SK Impronta BlissKrásnou rozkvetlou louku s poletujícími motýly nám nabídne kolekce keramických obkladů a dlažeb nazvaná Bliss od italské keramičky Impronta. Obklady této kolekce jsou vyráběny v osmi velmi jemných barevných odstínech ve formátu 34x56cm, dlažba ve stejných barvách nese formát 34x34 cm.

Kolekce nás přenese do letní přírody, kde můžeme obdivovat velmi jemný květinový motiv či krásně zbarvené poletující motýly. Tato letní romantická kolekce je doplněna dalšími dekory, které nabídnou rovněž velmi příjemné prostředí. Je to například dekor s plastickými puntíky, který dokáže navodit atmosféru úplně jinou, ale stejně příjemnou. 

Dekorační prvky jsou vyrobeny ve formátu stejném jako obklad, puntíkový dekor má rozměr 17x56cm, motýli jsou velkoformát 68x112 cm, složený ze čtyř obkladů, které vytváří velmi poutavý soubor. Tato kolekce nám nabízí mnoho možností a variant tak, abychom mohli vytvořit koupelnu či jiných interiér přesně podle svých představ. Pokud se pro obklady či dlažby této kolekce rozhodneme, může se stát ozdobou našich koupelen, kuchyní, ale také pokojů obývacích či ložnic. Tento velmi jemný dekor se může líbit i dětem, takže výjimkou nemusí být ani dětský pokoj.  Barevné variace a velmi jemné dekory jsou ukázkou nevšedního italského designu.

 

 

 

 
TOPlist