Title
Úvod Zajímavosti Imola - série Strobus
Imola - série Strobus

Imola strobusVýrobce Imola Ceramica nabízí přes 100 sérií, které fascinují vysokou barevností, množstvím formátů a povrchových úprav. Najdeme zde také zdařilé a věrohodné imitace kamene, dřeva, betonu apod.  Výrobce keramické dlažby a obkladů Imola se prezentuje ucelenými sety určené pro realizaci koupelen, kuchyní, interiérů, exteriérů, a také pro komerční prostory.Série keramické dlažby a obkladů Imola Strobus se prezentuje moderním a velmi žádaným designem dřeva. Výhodou keramických obkladů oproti přírodnímu dřevu je hlavně ta, že keramický materiál je podstatně odolnější a snadněji udržovatelný, než klasické dřevo.

Vyrábí se v pěti odstínech přírodního dřeva, od světlé barvy po tmavou. Design dřeva je tak věrohodný, že jej od pravého dřeva těžko rozeznáte. Formát série Imola Strobus je 50 x 100 cm a 16,5 x 100 cm. Opticky tyto formáty připomínají dřevěné desky a umožňují pokládku v různých vzorech. Sérii Imola Strobus doplňuje pásková mozaika v základních barvách, ve velikosti 15 x 60 cm. Sérii Imola Strobus můžeme použít na podlahy i stěny celého bytového interiéru, kde podtrhne ráz domova. Keramické obklady a dlažba Imola Strobus působí velmi přirozeně, harmonicky a dodají prostorům vřelý a nadčasový styl. Prohlédněte si krásu dřeva série Imola Strobus v naší fotogalerii koupelen.

Více než 135 let se představuje prestižní značka Imola Ceramica světu svou vizi vyrábět keramickou dlažbu a obklady v nejvyšší kvalitě, s kreativním designem a s perfektním servisem.  Výroba keramiky Imola Ceramica byla započata v roce 1874 a dnes zaujímá vedoucí místo na světovém trhu keramických dlažeb a obkladů. Patří mezi výrobce s nejstarší tradicí a své zkušenosti zúročila v produkci špičkových sériích keramických dlažeb a obkladů. Značka Imola Ceramica je zárukou kvality, moderního designu a dokonalého marketingu.

 
TOPlist