Title
Úvod Zajímavosti Gardenia Orchidea - série Pietra del Sole
Gardenia Orchidea - série Pietra del Sole

gardenia PietradelSolePřirozenou imitaci přírodního kamene nabízí série keramická dlažby a obkladů Gardenia Orchidea  Pietra del Sole. Při výrobě těchto produktů užívá výrobce Gardenia Orchidea  tzv. Hi-Res technologii (technologie vysokého rozlišení tisku). Ta umožňuje dokonalou imitaci kamene se všemi nuancemi přirozeného vzhledu. Série Gardenia Orchidea  Pietra del Sole se vyrábí ve čtyřech barvách, v bílé, béžové, šedé a hnědé. V sérii najdeme také páskovou mozaiku, kterou můžeme pokládat dvěma směry, vertikálně i horizontálně. Série Gardenia Orchidea  Pietra del Sole je doplněna výraznými dekory a listelami.

Obzvlášť zajímavé jsou dekory a pásková mozaika, které imitují dřevo a v kombinaci s designem kamene vznikají netradiční a krásné realizace.  Celou sérii Gardenia Orchidea  Pietra del Sole oživují a doplňují dekory a listely ve výrazných barvách modré, fialové, oranžové a bílé. Ty celou sérii podtrhnou a dodají jí na živosti a originalitě. Dlažba a obklady Gardenia Orchidea  Pietra del Sole je vhodná především do koupelen, ale můžeme ji použít na podlahy a stěny bytového interiéru.

Gardenia Orchidea nabízí flexibilní, moderní a dobře organizovaný servis. Flexibilní organizační struktura zajišťuje perfektní služby v mimořádně rozsáhlé, impozantní prodejní síti, která dokonale zpracovává tok informací mezi společností a zákazníky. Neustále sleduje nejnovější trendy na trhu a rychle reaguje na potřeby POS a finálního uživatele. Výrobce Gardenia disponuje prodejními sítěmi na celém světě. Vytvořený systém výrobce Gardenia umožňuje dodávku keramického materiálu do 48 hodin. Keramické obklady a dlažba Gardenia ceramics jsou výsledkem hloubkového výzkumu materiálů, povrchových úprav a dekorací, prací technického personálu, produktových manažerů, architektů a designérů. Její keramické obklady či dlažba jsou vždy určeny pro velmi specifický druh obytného prostoru. Gardenia ceramics ztělesňují nové chutě a nové koncepce prostoru.

 
TOPlist