Title
Úvod Zajímavosti Gardenia Orchidea - série Ecostone
Gardenia Orchidea - série Ecostone

gardenia ecostoneVýrobce keramické dlažby a obkladů Gardenia Orchidea byl založen v roce 1961. Během několika let se stal jedním z nejvýznamnějších výrobců obkladů a dlažeb na světě. Nyní působí ve více než 120 zemích. Nabízí flexibilní, moderní a dobře organizovaný servis. Neustále sleduje nejnovější trendy na trhu a rychle reaguje na potřeby POS a finálního uživatele.Gardenia Orchidea Ecostone nabízí keramickou dlažbu v moderní imitaci žulového kamene, vhodnou především do exteriérů. Působí velmi věrohodně a přirozeně.

Keramická dlažba Gardenia Orchidea Ecostone je mrazuvzdorná, otěruvzdorná a téměř nepodléhá opotřebení. Najdeme zde pět barevných odstínů, bílý, béžový, hnědý, světle a tmavě šedý. Vyrábí se ve třech velikostech 50 x 50 cm, 33,3 x 33,3 cm a 16,5 x 33,3 cm. V nabídce série Gardenia Orchidea Ecostone je také velký výběr mozaik, které jsou poskládány z různých kousků kamene, které tvoří zajímavé vzory. Vznikají tak unikátní kombinace, které interiér působivě oživí. Vyniknou zejména na terasách, ve vstupních halách, balkónech, na dvorcích apod. Keramická dlažba Gardenia Orchidea Ecostone je vyráběná pomocí nejmodernějších technologií, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Tuto krásnou dlažbu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii koupelen, z které můžete čerpat hodnotné inspirace.

Keramické obklady a dlažba Gardenia ceramics jsou výsledkem hloubkového výzkumu materiálů, povrchových úprav a dekorací, prací technického personálu, produktových manažerů, architektů a designérů. Její keramické obklady či dlažba jsou vždy určeny pro velmi specifický druh obytného prostoru. Gardenia ceramics ztělesňují nové chutě a nové koncepce prostoru. Použití vysoce tvarovaných přírodních materiálů jako je dřevo a mramor a nové definování prostoru prostřednictvím jednotnosti a kontinuity ze skla a kovových povrchů jsou trendy, které má Gardenia zachyceny a přetransformovává je do nových kolekcí dlažeb a obkladů. Výrobce Gardenia Orchidea je součástí skupiny Ceramiche SpA, která klade důraz na ekologickou těžbu nerostů a přijala tak zodpovědnost za ochranu přírodních zdrojů.

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE

 

 

 
TOPlist