Title
Úvod Zajímavosti Fiordo Industrie Ceramiche - série Max 75
Fiordo Industrie Ceramiche - série Max 75

fiordo_max75Fiordo Industrie Ceramiche patří mezi prvotřídní italské výrobce využívající nejnovějších technologických postupů. Díky tomu probíhá celý výrobní proces na technologicky vyspělých, moderních, počítačem řízených strojích, které kontrolují každý výrobní krok. Obklady a dlažby tak dosahují opravdu vysoké kvality. Keramička se rozprostírá na více než 80.000 m2 průmyslové oblasti, z toho budovy továrny zabírají 23.000 m2. Roční výrobní kapacita Fiordo Industrie Ceramiche se pohybuje od 1 do 3 milionů m2 keramických obkladů.

Read More
Keramička Fiordo má na svém kontě již asi dvacet unikátních kolekcí. Jednou z nich je i například série Max 75, která patří mezi nejmenší kolekce od Fiordo Industrie Ceramiche, ale ani to jí neubírá na půvabu. Celou kolekci tvoří dlažby ve formátu 75x75 cm se dvěma typy struktury povrchu naturale a grk. K nahlédnutí najdete kolekci například na stránkách http://www.levnadlazba.cz/. Barevnou škálu zde zastupují tři odstíny Max 75 Arudin, Max 75 Clavier a Max 75 Naanse. Všechny odstíny jsou jemné, harmonické a elegantní. Max 75 Arudin představuje bílou, Max 75 Clavier skýtá černou a Max 75 Naanse zastupuje šedou barvu. Série neobsahuje žádné dekorační prvky, ale dává svou jednoduchostí a elegancí vyniknout doplňkům interiéru. O tom se můžete přesvědčit na portále http://www.studiokoupelen.cz/, kde naleznete fotografie realizací obrovského množství kolekcí od předních světových výrobců.

Bojíte se že nebudete vědět jak se o takovou dlažbu či obklady starat, aby vypadaly dlouho stále skvěle? Nejste si jisti jak nejlépe na pokládku nebo jaké lepidlo byste měli použít? Toto všechno a spoustu dalších rad, triků a nápadů najdete na informačních stránkách http://www.keramickadlazba.cz/.

 
TOPlist