Title
Úvod Zajímavosti Fiordo Industrie Ceramiche - série Aventis
Fiordo Industrie Ceramiche - série Aventis

fiordo_aventisFiordo Industrie Ceramiche patří mezi přední italské výrobce vysoce kvalitních keramických obkladů a dlažeb. Keramička se rozprostírá na více než 80.000 m2 průmyslové oblasti, z toho budovy továrny zabírají 23.000 m2. Celý výrobní proces probíhá na technologicky vyspělých, moderních, počítačem řízených strojích, které kontrolují každý výrobní krok. Obklady a dlažby tak dosahují opravdu vysoké kvality. Roční výrobní kapacita Fiordo Industrie Ceramiche se pohybuje od 1 do 3 milionů m2 keramických obkladů.

Read More

Společnost Fiordo se může pochlubit asi dvaceti špičkovými sériemi, které se těší velké oblibě na téměř všech mezinárodních trzích. Mezi tyto kolekce patří i Aventis, kterou najdete společně se spoustou dalších kolekcí a výrobců například na stránkách http://www.studiokoupelen.cz/. Série  představuje obklady a dlažby v jemných, harmonických převážně tmavších barevných odstínech. Vybírat můžete z barev Aventis Eclipse, Aventis Ask, Aventis Titanium, Aventis Nut, Aventis Velvet a Aventis Cotton, která je doslova světlou výjimkou mezi barvami Aventis. Největší rozměry kolekce jsou 60x60 cm a 30x60 cm, menší jsou pak 15x60 cm, 10x60 cm a nejmenší velikost je 5x60 cm. Součástí série Aventis jsou dekorační prvky. Výrobce se zde zaměřil především na mozaiky, jejichž velikost základního čtverečku je 2,1x2,1 cm, a obklady s rytými drážkami.  Tyto obklady jsou k dostání ve formátu 30x60 cm. Volit můžete mezi dlaždicemi s jednou nebo jedenácti drážkami. Samozřejmostí jsou i sokly a schodové dlažby, které Aventis zahrnuje. Sokly jsou k dostání v rozměrech 7,2x30 cm nebo 10x60 cm. Všechny dekorační prvky i sokly vyrábí Fiordo v barvách série Aventis. Pokud již máte obklady vybrané a chystáte se už jen na pokládku určitě oceníte rady, nápady a návody, které přináší portál http://www.keramickadlazba.cz/.

Jestliže Vás série Aventis nebo kterákoliv jiná kolekce od keramičky Fiordo či jiných prvotřídních zahraničních výrobců zaujala, můžeme Vám doporučit třeba internetové stránky http://www.levnadlazba.cz/, kde najdete na osmadvacet špičkových světových keramiček a jejich kolekce. Mimo uvedenou nabídku zde najdete i pomoc na profesionální úrovni.
 
TOPlist