Title
Úvod Zajímavosti Fap - série Idea
Fap - série Idea

Fap IdeaSpecialistou na výrobu luxusních keramických obkladů a dlažeb do koupelen, je italský výrobce Fap Ceramiche.  Nabízí širokou škálu keramické dlažby, obkladů a dalších dekorativních prvků. Syté barvy, s bohatou paletou odstínů a neobvyklé vzory- to je charakteristické pro Fap Ceramiche, a ty umožňují každému vytvořit si svou koupelnu snů.  Fap Ceramiche vyrábí obklady a dlažbu na moderních linkách za použití laserové technologie Decografia, která umožňuje reprodukovat nejjemnější detaily povrchů.  Ceramiche Fap pojmenovala svou další kolekci Idea ( Nápad), a je založena na výrobě materiálu, který odráží svět kolem nás.

 

Zářící lesklá dlažba a obklad Fap Idea odrážejí světlo a rozšiřují tak prostor. Proto jsou velmi vhodné do malých, nebo špatně osvětlených místností, kde vizuálně zvětší prostor. Fap Idea nabízí osm bohatých barevných odstínů-Fap Idea Blu Notte, Fap Idea Celeste, Fap Idea Arrancio, Fap Idea Beige, Fap Idea Senape, Fap Idea Cedro, Fap IdeaCaffé, Fap IdeaPesca. Vyrábí se ve formátu 30,5 x91,5 cm. V kolekci Fap Idea jsou také speciální dekory a listello ve formátu 6 x 30 cm, 2 x 30,5 cm, 1,5 x 30,5 cm. Kolekce Fap Idea nabízí také barevné mozaiky v šesti barevných odstínech ve velikosti 30,5x30,5 cm. Svou nabídku této série Idea rozšířila Ceramiche Fap o dlaždice s jemným květinovým dekorem ( Fap Idea Ramage Beige Inserto, Fap Idea Ramage Cedro Inserto, Fap Idea Ramage Pesca Inserto), které se vyrábí ve formátu 30,5 x 91,5 cm. Série Fap Idea rozzáří a rozsvítí jakýkoli prostor, a dodá mu pocit čistoty a krásy. Další série výrobce Fap můžete shlédnout v online fotogalerii koupelen.

Výroba dlažby a obkladů keramické společnosti Fap je vždy spojována  s přísnou ochranou životního prostředí. V roce 2006 společnost získala ekoznačku. Je držitelem certifikátu ISO 9001. Její výrobky splňují požadavky, které jsou kladeny EU.

 
TOPlist