Title
Úvod Zajímavosti FAP - série Cupido
FAP - série Cupido

Fap CupidoFap Ceramiche je italský výrobce, který se specializuje na výrobu luxusních keramických obkladů a dlažeb do koupelen.  Každá série Fap Ceramiche je doplněna speciálními „tapetovými“dekory, tvarovkami a mozaikou. Těmito doplňky vytvářejí moderní styl nejen koupelen, ale celého interiéru. Fap Ceramiche vyrábí dlaždice na moderních linkách za použití laserové technologie Decografia, která umožňuje reprodukovat nejjemnější detaily povrchů. Fap Cupido je série keramické dlažby a obkladů, které v nás otvírají nové pocity a vjemy. Název Cupido je odvozen z italštiny- Cupid ( Bůh lásky). Proto není divu, že tak návrháři pojmenovali svou sérii, která je charakteristická bezkonkurenčním designem, smyslným povrchem, a neodolatelně přitahují a vytvářejí vášeň.

Barvy kolekce Fap Cupido jsou pestré, jemné, plné šarmu.  Série FapCupido je doplněna o krásnou mozaiku, speciální dekory s motivy květin, pruhů, drobných bodů, nebo jakoby vyrytých nepravidelných kruhů. Sérii Fap Cupido tvoří celkem devět barevných odstínů ( Fap Cupido Rosso, Fap Cupido Bianco, Fap Cupido Perla, Fap Cupido Celeste, Fap Cupido Tortora,  Fap Cupido Mandorla, Fap Cupido Gemma, Fap Cupido Lavagna, Fap Cupido Cipria).  Vyrábí se ve formátech 30,5 x 91,5 cm, 30,5 x 30,5 cm. Dekorativní panely se vyrábí ve třech barvách Fap CupidoAmore, Fap Cupido Opera, Fap Cupido Opera Lavagna a ve formátu 91,5 x 91,5 cm. Série Fap Cupido dodá vaší koupelně šarm a neodolatelné kouzlo barev a lesku. Sérii Fap Cupido si můžete prohlédnout v naší fotogalerii koupelen.

Výroba dlažeb a obkladů keramické společnosti Fap je vždy spojována  s přísnou ochranou životního prostředí. V roce 2006 společnost získala ekoznačku. Je držitelem certifikátu ISO 9001. Její výrobky splňují požadavky, které jsou kladeny EU.

 
TOPlist