Title
Úvod Zajímavosti Fap - série Cielo
Fap - série Cielo

Fap Cielo Série keramické dlažby a obkladů Fap Cielo nabízí devět nádherných barev (Fap Cielo Bianco, Fap Cielo Cacao, Fap Cielo Grano, Fap Cielo Indaco, Fap Cielo Lavanda, Fap Cielo Malva, Papavero, Fap Cielo Prato, Fap Cielo Zafferano). Design těchto obkladů a dlažby připomíná tahy akvarelovým štětcem a barvy rozšiřují své působení o výjimečné vibrace.

K dispozici jsou velikosti 30,5 x 56 cm, 15 x 56 cm a 30,5 x 30,5 cm.  V nabídce série Fap Cielo najdeme listela a mozaiku v základních barvách, nebo také více barevnou.  V této sérii vynikají obklady ve velikosti 112 x 91,5 cm, které ztvárňují bohatý kruhový dekor. Série Fap Cielo  vůbec disponuje velkým množstvím dekorů, ať jsou zdobeny odstínovanými pásky v šedé barvě, nebo lesklými proužky, či bohatými květinovými dekory. Díky nim se nám nabízí nepřeberné množství kombinací a vzorů. Keramické obklady a dlažba Fap Cielo představí v koupelně barevné kouzlo, které doslova svítí čistou energií.Tuto sérii a mnohé další výrobce Fap si mlžete prohlédnout online ve fotogalerii koupelen.

Fap Ceramiche  je italský výrobce, který je známý svou specializací na výrobu luxusních keramických obkladů a dlažeb do koupelen.  Je jedním z předních výrobců  keramických obkladů a dlažeb s originálním a moderním designem. Své sídlo má v italském Fiorano Modenese. Od roku 1997 se výrobce Fap stal součástí skupiny Concorde Group. Je nositelem značky „Made in italy“, jehož výrobky jsou navrhovány i vyráběny výhradně na území Itálie. Fap Ceramiche nabízí širokou škálu keramických dlaždic, obkladů a dalších dekorativních prvků. Syté barvy, s bohatou paletou odstínů a neobvyklé vzory- to je charakteristické pro Fap Ceramiche, a ty umožňují každému vytvořit si svou koupelnu snů.  Výroba obkladů a dlažeb této keramické společnosti je vždy spojovány  s přísnou ochranou životního prostředí. V roce 2006 společnost získala ekoznačku. Je držitelem certifikátu ISO 9001. Její výrobky splňují požadavky, které jsou kladeny EU.

 
TOPlist