Title
Úvod Zajímavosti Fap Ceramiche - série Vision
Fap Ceramiche - série Vision

Vision_4d41612dc0f1aSpecialistou na výrobu luxusních keramických obkladů a dlažeb do koupelen je Italský výrobce Fap Ceramiche . Tato keramička nabízí širokou škálu sytých barev s bohatou paletou odstínů a neobvyklé vzory, moderní design. To je pro tohoto výrobce zcela charakteristické. Fap Ceramiche vyrábí dlaždice na moderních linkách za použití laserové technologie Decografia, která umožňuje reprodukovat nejjemnější detaily povrchů.

 

Read More Pokud nemáte vybraného favorita pro Vaši realizaci nechte se inspirovat na stránkách Studia koupelen, kde jsou zajímavé nápady a náměty při realizaci koupelen.

Kolekce Vision z produkce keramičky Fap nabízí celou řadu moderních barev a tvarů. Vyrábí se ve dvou povrchových provedeních – lesklém a pololesklém. Vzájemně se od sebe liší, ale zároveň se můžou vhodně doplňovat. Keramický obklad Fap Vision má dvanáct základních barevných odstínů béžové, krémové, modré, zelené, hnědé, oranžové a růžové ( Fap Vision Ombra, Fap Vision Estate, Fap Vision Sole, Fap Vision Alba, Fap Vision Oasi, Fap Vision Oceano, Fap Vision Cielo, Fap Vision Fonte, Fap Vision Brezza, Fap Velvet Ghiacco, Fap Velvet Vento Naturale, Fap Velvet Rugiada Naturale, Fap Vision Neve Naturale).  Vyrábí se ve formátech 30,5 x 56 cm, 15x 56 cm, dlažba pak ve formátu 30,5 x 30,5 cm. Dekorativní řada Fap Vision je doplněna řadou dlaždic ve formátu 30,5 x 56 cm s pruhovaným a květinovým designem. Celou sérii Fap Vision doplňují speciální dekory a listella různých barev a formátů.

Kolekci Fap Vision si můžete prohlédnout i na stránkách jednoho z našich největších dovozců dlaždic Levná dlažba, kde získáte také dobrý přehled o cenách. Všechno, co se týká dlažby a obkladů, rady při pokládce, rady na výběr vhodného materiálu a mnoho dalších zajímavostí můžete najít na stránkách Keramické dlažby.

 
TOPlist