Title
Úvod Zajímavosti Fap Ceramiche - série Velvet
Fap Ceramiche - série Velvet

Velvet_4d41609579612Italský výrobce Fap Ceramiche  je známý svojí specializací na výrobu luxusních keramických obkladů a dlažeb do koupelen. Je znám svojí širokou škálou keramických obkladů, dlažeb a dalších dekorativních prvků. Syté barvy s bohatou paletou odstínů a neobvyklé vzory, moderní design - to vše je charakteristické pro keamičku Fap.  Tento výrobce vyrábí keramické materiály na moderních linkách za použití laserové technologie Decografia, která umožňuje reprodukovat i ty nejjemnější detaily na povrch obkladů a dlažeb.

Read More

Ceramiche Fap nabízí ve své kolekci Velvet vypracovaný design, který bude na světovém trhu zcela jistě bestsellerem.  K dispozici jsou formáty 30,5x56 cm a 15 x 56 cm a jsou oba v rettifikovaném provedení. Tak nabízejí plynulý přechod téměř bez spár. Takto může prostor působit čistým dojmem. Zároveň však velmi komfortně a teple. Fap Velvet se vyrábí ve čtyřech základních jemných odstínech barvy růžové, modré zelené a modro zelené ( Fap Velvet Lilac, Fap Velvet Spring, Fap Velvet Sky, Fap Velvet Blue ). Dlažba je pak v těchto odstínech ve formátu 30,5 x 30,5 cm. Série Velvet je dále zastoupena barevnou, perleťovou mozaikou v pěti barevných odstínech béžové, růžové, modré, hnědé a zelené, ve formátu 30,5 x 30,5 cm. V kolekci Fap Velvet najdete také dekorativní obkladové dlaždice s grafickým designem růží, proužků, oválných koleček, květin. Takto vytvářejí zajímavý design barevných vzorů ve formátech 30,5 x 56 cm a 15 x 56 cm. Celou kolekci Fap Velvet doplňují speciální dekory a listello ve formátech 8,5x 30,5 cm.

Vzory dlaždic Ceramiche Fap a i další produkty známých keramiček a cenovou nabídku si můžete prohlédnout např. na stránkách LevnaDlazba.cz. V případě, že ještě nemáte vybráno a chcete se nechat inspirovat, navštivte zcela určitě stránky StudioKoupelen.cz.

Zajímavé technické rady pro pokládku i následnou údržbu, ale i další rady a informace o produktech si můžete najít na stránkách KeramickaDlazba.cz.
 
TOPlist