Title
Úvod Zajímavosti Ergon - série Kyoto
Ergon - série Kyoto

kyotoItalský výrobce keramické neglazované dlažby a obkladů Ergon datuje počátek svého vzniku od roku 1991. Ve svých keramických produktech nabízí Ergon špičkový design a vysokou technologickou kvalitu. I když v podstatě patří mezi mladé keramické společnosti, dokázal i za tak krátkou dobu stát se velmi žádanou značkou ve světě keramických dlažeb a obkladů. Dokonce se dá říct, že svým ohlasem předčil i mnohé staré a tradiční keramické výrobce.

 

ergonkyoto01Dlažba a obklady Ergon se vyznačují špičkovou fyzikální a chemickou odolností, a také snadnou čistitelností. Ani v průběhu let se používáním a čištěním nemění struktura povrchů keramické dlažby a obkladů, a ty si udržují stále svou barevnost a lesk. Základem firemní filozofie se stala kvalita a bezchybný zákaznický servis.

Kouzlem harmonické japonské přírody a lámaného kamene se nechala inspirovat série keramické dlažby a obklady Ergon Kyoto. Výrobce Ergon nabízí keramickou dlažbu a obklady Kyoto ve čtyřech neutrálních barevných odstínech, světle a tmavě hnědé, béžové a šedé.

 

 

 

ergonkyoto03 Série Ergon Kyoto je k dispozici je ve velikostech 60x60 cm a 30x60 cm. Nabídka série Ergon Kyoto je rozšířena o mozaiku v základních barvách a ve formátu 5x5 cm. Série Ergon Kyoto je vhodná všech bytových i komerčních interiérů, kterým propůjčuje harmonii a eleganci. Přesvěčte se i u ostatních kolekcí zde na online fotogalerii koupelen.

Keramické obklady a dlažba Ergon Kyoto dodají prostorům mimořádně relaxační a pozitivní náladu. Série Ergon Kyoto je mimořádně odolná vůči opotřebení a velmi snadno se udržuje. Díky tomu najde své využití i v komerčních prostorách s velkým provozem.

Kvalita a bezchybný zákaznický servis se staly základem firemní filozofie výrobce Ergon. Výrobce Ergon je také jedním z mála držitelů certifikátu ISO 9001. Přísně kontroluje nejen samotný průběh výroby, ale také návrhy designu, prodejní a poprodejní služby.
 
TOPlist