Title
Úvod Zajímavosti Ergon Mikado
Ergon Mikado

Obr.1SK Ergon MikadoVelmi zajímavou kolekci keramických dlažeb a obkladů nám přináší série, kterou její výrobce, keramická společnost Ergon, mající své sídlo v Itálii, nazvala Mikado.

Jsou krásnou imitací dřeva a to dřeva exotického. Jejich krásný design přinese velmi příjemné a teplé prostředí do každého interiéru.

Dlažby, které můžeme použít jak na podlahy, tak stěny, jsou zde vyráběny ve třech barevných provedeních, světlé, ebenově tmavé a mahagonové. Jsou vyráběny jako dlažby rektifikované, v nabídce máme hned tři formátová provedení, která jsou velmi dobře kombinovatelná. Jsou to rozměry 60x60 cm, 30x60 cm a 15x60 cm.

Velmi zajímavé jsou zde dekorační prvky, ať už jsou to krásné květinové motivy, dekor proužkový či geometrický. Třešničkou na dortu jsou dvě listely pouhý 1cm široké, které se vyrábí v délce 60 cm v lesklém a saténovém povrchu. Dokáží zkrášlit každou obkládanou plochu.

Kolekce Mikado se svými dlažbami a dekoračními prvky nás určitě svou krásou a jedinečností zaujme. Je vhodná do moderních kuchyní, koupelen, ale také do obchodů či restaurací, protože díky své kvalitě může být použita i do míst s větší provozní zátěží. 

 
TOPlist