Title
Úvod Zajímavosti Ergon - Basic
Ergon - Basic

ERGONČím více je dnešní doba uspěchaná a složitá, tím více dáváme přednost jednoduchosti. To platí i při realizacích bytového a komerčního interiéru. Jednoduchý a minimalistický styl v interiérech nám poskytne příjemnou úlevu od mnoha vjemů, informací, šumu, hluku a příjemně naladí a zklidní naše emoce. Minimalistický styl se odrazil také v oblasti keramických dlažeb a obkladů, které se styly nedílnou součástí našich domovů. Není se čemu divit, protože v nabídkách dlažeb a obkladů najdeme vše, na co si jen vzpomeneme. Proto se obklady a dlažba z koupelen přesunula do celého interiéru.

Originální způsob pojetí minimalismu nabízí italský výrobce keramické dlažby a obkladů Ergon v sérii Basic, která představuje vysoce estetický a kultivovaný styl jednoduché a čisté krásy. V sérii Ergon Basic zaujmou především excelentní odstíny v bílé, šedé a černé barvy, které jsou ztělesněním elegance a osobitosti. Tyto barvy spolu velmi harmonicky ladí a nabízejí možnosti kombinací. Krása barev vynikne i díky luxusnímu lesklému povrchu, který navodí pocit vzdušnosti a lehkosti. Keramická dlažba a obklad Ergon Basic se vyrábí ve formátech 60x60 cm, 30x60 cm a 30x30 cm. Také tady se nabízejí různé možnosti kombinací, takže spolu můžeme variabilně kombinovat jak barvy, tak i velikosti a výsledek bude vždy dokonalý.  Pokud bude chtít prostor ještě více zvýraznit, tak i na to výrobce Ergon v sérii Basic myslel. Ve formátu 60x60 cm nabízí dekorované produkty, které zdobí v opačných rozích půlkruh, takže pokud si takovýto obklad či dlažbu poskládáte vedle sebe, získáte dekorovaný prvek, který tvoří jemné vlnky. Tento krásný dekor působí velmi příjemně a doslova ukonejší přetíženou mysl.

Neutrální a elegantní barvy, lesk a atraktivní formáty série Ergon Basic nabízejí možnosti tvůrčího pojetí, jak si zrealizovat osobitým a originálním způsobem svůj domov. Série keramické dlažby Ergon Basic je vhodná nejen do bytových interiérů, ale i do komerčních prostor. Jednoduchý a harmonický této série můžeme výrazně oživit bytovými doplňky a nábytkem. Série Ergon Basic je vyrobena ve špičkové technologické kvalitě, je odolná vůči opotřebení a vůči všem formám namáhání. Snadno se udržuje a čistí, vystačíme si s teplou vodou a běžným saponátem. 

 
TOPlist