Title
Úvod Zajímavosti Edilgres - série Tibet
Edilgres - série Tibet

Edilgres Tibet 2Nejen moderní trendy, ale i celkové založení člověka tíhne k přírodě, a k jejím produktům. Přírodní materiály, jeho barevné kompozice a struktura v nás probouzí harmonické a příjemné pocity. Keramická dlažba a obklady jsou vyrobeny z přírodních produktů, takže se řadí do tzv. natur řady. A když je jich vzhled inspirován právě přírodou, výsledek je ve finále takřka dokonalý. Nejen, že je to přírodní produkt s přírodním vzhledem, ale navíc nevypouští do okolí žádné jedovaté, či chemické látky.

 

Italský výrobce Edilgres se specializuje na výrobu keramických produktů v souladu s ochranou životního prostředí, a které mají vzhled různých druhů kamene a dřeva. Půvab exotických skal v měkkých přírodních odstínech nabízí Edilgres v sérii keramické dlažby a obkladů Tibet. Najdeme zde nádherné barvy, jako je šedomodrá, béžová, hnědá, šedá a bílá (Edilgres Tibet Sea, Edilgres Tibet Beige, Edilgres Tibet Taupe, Edilgres Tibet Grey, Edilgres Tibet Almond). Nádherný povrch těchto produktů naprosto evokuje skalnatý kámen s jeho jemně zrnitou strukturou. Vyrábí se ve velikostech 42,5x42,5 cm, 32,8x32,8 cm, 21x42,5 cm a 21x21. Efektní oživení prostoru nabízí mozaika, kterou si můžeme vybrat v několika variantách. Čtvercová mozaika je k dispozici ve formátu 10x10 cm a 2,5x2,5 cm. Mozaika, která je složená z různých kousků působí jako nalámané kousky kamene, a vyrábí se ve formátu 32,8x32,8 cm. Série Edilgres Tibet je vhodná do prostor interiérů, jako jsou koupelny, kuchyně, obývací pokoje, chodby apod. struktura, vzhled i vysoká kvalita umožní použití v exteriérech, např. na dvorcích, terasách, chodnících, balkonech i v okolí bazénů. Série Edilgres Tibet se přizpůsobí téměř jakémukoli stylu a okolí, kde vytváří harmonické, estetické a elegantní prostředí. Více obrázků z této série a jiné série toho výrobce můžete vidět v online fotogalerii.

 

Výrobce Edilgres je zárukou vysoké technologické kvality keramických obkladů a dlažeb, které najdou své využití jak v moderní architektuře, tak v oblasti interiérového designu.  Pečlivý výběr surovin umožňuje výrobu fascinujících a všestranných produktů, které jsou určeny pro všechny oblasti každodenního života. Dokonalý design a špičková kvalita keramické dlažby a obkladů zadky Edilgres zaručuje nejen vysokou životnost, ale i neměnný vzhled, odolnost a snadnou údržbu. 

 
TOPlist