Title
Úvod Zajímavosti Cisa - Jurassic
Cisa - Jurassic

cisa jurassic130x90Atraktivní design zkamenělého dřeva zaujme v neobyčejné série keramické dlažby a obkladůCisaJurassic. Působivý vzhled přírodních zkamenělin byl dosažen moderní digitální technologií tisku, která umožnila vytvořit autentický vzor a barevné nuance. Série Cisa Jurassic je vhodná do prostor, kde chcete vytvořit silné a osobité prostředí, které je zvýrazněno strakatými a barevnými odstíny.

Série Cisa Jurassic je k dispozici ve čtyřech barvách, jako je béžová, šedá, hnědá a směs vícebarev (Cisa Jurassic Blend, Cisa Jurassic Light Grey, Cisa Jurassic Brown, Cisa Jurassic Beige). Nabídka série Cisa Jurassic zahrnuje formáty 50x50 cm, 50x100 cm, 30x60 cm a 16,5x100 cm. Velké formáty jsou velmi moderní a žádané na trhu, protože značně urychlí a zjednoduší pokládku, a také celek pak působí opticky čistě a jednolitě. Série Cisa Jurassic je k dispozici ve dvou povrchových úpravách, kdy si vybrat můžeme lesklý nebo saténový povrch. Součástí série Cisa Jurassic jsou zajímavé keramické mozaiky, které působí roztříštěnou, ale přesto harmonickou skladbou barevných efektů, a které připomínají zkamenělé zbytky rostlin. Tato mozaika se doplňuje s hlavními keramickými produkty, kdy na podlahách, tak i stěnách vytváří působivé emoce.  Série keramické dlažby a obkladů Cisa Jurassic vynikne ve všech místnostech bytového i komerčního interiéru, kde působí elegantně, atraktivně a moderně. Série Cisa Jurassic zaujme milovníky klasické elegance a moderního designu. Série Cisa Jurassic je odolná vůči opotřebení, snadno se udržuje a i po letech si zachová svůj perfektní vzhled.

Italský výrobce keramické dlažby a obkladů se Cisa je moderní společnost, která se neustále se vyvíjí a pečlivě reaguje moderní trendy a náročné požadavky světového trhu. Výrobce Cisa vyrábí elegantní, moderní, a nadčasové keramické obklady a dlažbu, který uspokojí každého zákazníka dle jeho vkusu.  

 
TOPlist