Title
Úvod Zajímavosti Cifre - série Intensity
Cifre - série Intensity

Cifre intensity 1Již podle názvu série keramické dlažby a obkladů, kterou výrobce Cifre nazval Intensity, můžeme usuzovat, že tato série bude působit intenzivním a výrazným dojmem. Jedinečný design a barevné odstíny této série vytvářejí opravdu emotivní, ale přesto čistý a vzdušný styl. Série obsahuje barvy, které působí příjemně, energeticky a svěže. Obklady této série se vyrábí ve formátu 20x50 cm, a výborně ladí se sérii Cifre Essence, jejíž barevné odstíny formát 33,3x33,3 cm lze použít jako dlažbu. Všechny odstíny zastupuje mozaika, která mozaika ve velikosti 5x5 cm, a která je půvabnou hrou barevných nuancí jedné barvy. 

 

V nabídce najdeme syté odstíny bíléčervenébéžovéfialovémodréhnědéčernézelené a šedé barvy (Cifre Intensity White, Cifre Intensity red, Cifre Intensity beige, Cifre Intensity Purple, Cifre Intensity Blue, Cifre Intensity Brown, Cifre Intensity Black, Cifre Intensity green, Cifre Intensity Grey). Barvy působí příjemně, energeticky a svěže. Obklady této série se vyrábí ve formátu 20x50 cm, a výborně ladí se sérii Cifre Essence, jejíž barevné odstíny formát 33,3x33,3 cm lze použít jako dlažbu. Všechny odstíny zastupuje mozaika, která mozaika ve velikosti 5x5 cm, a která je půvabnou hrou barevných nuancí jedné barvy. Nabídka je doplněna velkým množstvím květinových kompozic v různých provedeních, které na stěnách vytvářejí efektní a harmonický obraz. Najdeme zde také dekory s geometrickými motivy v barevně ladících variacích, které nabízejí další možnosti kreativních kombinací. Široká škála barev, dekorů a motivů série Cifre Intensity nabízí nespočet možností při realizaci interiéru. Vynikne zejména v kuchyních a koupelnách, které si každý zákazník může vytvořit podle vlastního vkusu a nálady. Ať už si zvolíte jakoukoli kombinaci barev a dekorů, vždy docílíte elegantního, živého a harmonického pocitu. Série Cifre Intensity je odolná vůči opotřebení a namáhání, snadno se čistí a udržuje.

 

Cifre je španělský výrobce keramických dlažeb a obkladů, která je ve světě známý svou kvalitou a neotřelým designem. Neustále překvapuje svět keramiky novými a novými styly v oblasti designu, který navazuje na současné moderní trendy v bytovém interiéru. Je zárukou vysoké kvality keramických produktů, kterou docílil moderními výrobními technologiemi. Cifre nabízí ve svých sériích široký výběr keramických produktů s moderním designem, které vnesou do interiérů i exteriéru elegantní a nadčasový styl. 

 
TOPlist