Title
Úvod Zajímavosti Cerim série Pure Colors
Cerim série Pure Colors

Cerim pure colours 1Patříte k těm, kteří nemají rádi strohost a tmavé barvy? Dáváte přednost čistým, světlým barvám a pocitu hebkosti? Chcete neformálnost a moderní prostředí? Pak tu pro Vás máme půvabnou sérii keramických dlažeb a obkladů Cerim s názvem Pure Colours.

Je známé, že světlé odstíny a sametový povrch navozují příjemné pocity a vzdušnost. Cerim proto uvážlivě vybíral barevné odstíny tak, aby evokovaly harmonii, lehkost, jemnost a čistotu. Sametový povrch série Cerim Pure Colours ještě více tyto pocity umocňuje. V nabídce najdeme celkem osm odstínů, od barvy bíle, šedé, béžové, růžové, červené, hnědé, fialové a modré (Cerim Pure Colours Pure White, Cerim Pure Colour Pure Pearl, Cerim Pure Colour Pure Ivory, Cerim Pure Colour Pure pink, Cerim Pure Colour Pure Coral, Cerim Pure Colour Pure Sand,  Pure Lilac, Cerim Pure Colour Pure Sky Blue). Odstíny nejsou nijak dominantní, ale přesto působí výrazně. Formát 20x50 cm může být položen dle potřeby vertikálně i horizontálně. Série Cerim Pure Colour je doplněna světlými a barevnými dekorovanými obklady, které dodají prostoru na dynamice a podtrhnou elegantní styl. Pro romantický vzhled jsou určeny dekory, které zdobí jemný květinový dekor. Dekory vyniknou jak na celých plochách, tak i na určitých částech plochy, které podle potřeby zvýrazní. Čistý a vzdušný vzhled navodí dekory, které jsou zdobeny barevnými linkami. Oba dekory doplňují dekorativní lišty ve formátu 5x50 cm. Barvy jsou voleny tak, abychom je mohli kombinovat, a přizpůsobit svým představám a vkusu. Sametový povrch a neodolatelné barvy série Cerim Pure Colour jsou vhodné především do moderních koupelen. Při troše fantazie je ale můžeme použít i do kuchyní a jídelních koutů, kde vykouzlí příjemné a uvolněné prostředí. Také kvalita série Cerim Pure Colour zaručuje vysokou odolnost vůči opotřebení, snadnou údržbu a dokonalý vzhled i po letech užívání.

 

Špičková kvalita keramických výrobků Cerim odpovídá vysokým normám, které jsou zajištěny pomocí inovativních výrobních postupů. Výrobce Cerim zaměřil svou výrobu na keramické obklady v různých povrchových úpravách, které jsou skvělé na použití v interiérech bytů, domů a také do komerčních prostor.

 
TOPlist