Title
Úvod Zajímavosti Cerim - série Glossy Wallight
Cerim - série Glossy Wallight

Cerim Glossy WallightNa sérii dlažby a obkladůCerim Glossy navazuje série keramických obkladů Cerim Glossy Wallight. Série Cerim Glossy Wallight disponuje také šesti barevnými odstíny, v bílé, béžové, světle a tmavé modré, červené a oranžové (Cerim Glossy Wallight Bianco, Cerim Glossy Wallight Corda, Cerim Glossy Wallight Azzurro, Cerim Glossy Wallight Blu, Cerim Glossy Wallight Rosso, Cerim Glossy Wallight Arancio). Formát této série je 20 x 50 cm a 32,1 x 32,1 cm, přičemž tloušťka keramických obkladů je 4,5 mm.  Povrch je hladký a lesklý. Dekory této série jsou zdobeny lesklými ornamenty, nebo jednobarevnými pruhy.

Série keramických obkladů Cerim Glossy Wallight je doplněna listelami základních barev s designem, připomínající látku. Keramické obklady Cerim Glossy Wallight jsou vysoce odolné vůči chemickým i fyzikálním vlivům. Velmi snadno se udržují a čistí.  Pokud máte rádi bohatý a vřelý styl, zcela jistě vás okouzlí stěny obložené dekory s bohatými ornamenty, které vytvoří tapetový vzor s vysokým leskem. Pro střízlivější vzhled jsou spíše vhodné dekory s pruhy, které dodají koupelnám elegantní a čistý styl. Z nabídky série si vybere každý, který upřednostňuje výrazné barvy, čisté linie, nebo naopak zdobné prvky, a to vše v souladu s moderními trendy. Keramické obklady Cerim Glossy Wallight tak vyniknou zejména v moderních koupelnách, kde působí svěže, čistě a harmonicky. Dodají prostoru energetický náboj a pocit výjimečnosti. Budete cítit jak vás barvy obkladů série Cerim Glossy Wallight nabíjí energií a zároveň vás zbavují únavy.

Špičková kvalita keramických obkladů a dlažeb výrobce Cerim  odpovídá příslušným normám. Spadají sem neustálé inovativní výrobní postupy, které zaručují vysokou kvalitu produktů. Samozřejmostí je snižování odpadu při výrobě, dodržování bezpečnosti práce a ochrana životního prostředí. Do popředí je také postavena orientace na cílového zákazníka, kdy jsou využity všechny postupy, aby byla dosažena a informovanost. Různorodost keramických produktů, moderní design, široká škála formátů, pečlivě vybírané barvy a grafické zpracování je charakteristické pro značku Cerim.

 
TOPlist