Title
Úvod Zajímavosti Cerim - série Elegance
Cerim - série Elegance

Cerim Elegance Keramické obklady a dlažba výrobce Cerim se vyznačují vysokou technologickou kvalitou, která je dosažena používáním špičkové technologie a materiálu. Různorodost keramických produktů, moderní design, široká škála formátů, pečlivě vybírané barvy a grafické zpracování je charakteristické pro značku Cerim.  Moderní elegantní a střízlivý styl nabízí série keramické dlažby Cerim Elegance. Tato série svým vzhledem evokuje žádaný mramor. Imitace mramoru v sérii Cerim Elegance nabízí světlé a jemné barvy s dokonalou kresbou jemného žilkování v barevných nuancích.

Toho výrobce Cerim dosáhl speciální technologickou výrobou, a vzhled této keramické dlažby je tak autentický, že ji od pravého mramoru nerozeznáte. Povrch keramické dlažby Cerim Elegance je v lesklém i v matném provedení a ve čtyřech barevných odstínech. Najdeme zde barvu bílou, krémovou, šedou a béžovou (Cerim Elegance Calacatta, Cerim Elegance marfil, Cerim Elegance Orobico grey, Cerim Elegance Travertino Oniciato). Velikost této keramické dlažby je 60 x 60 cm. Sérii Cerim Elegance doplňuje listelo s designem tmavého dřeva. V kombinaci s mramorem vytváří zajímavý a netradiční efekt, který podlahu oživí. Tyto dva přírodní designy působí spolu harmonicky a vzájemně se doplňují. Keramická dlažba Cerim Elegance je v podstatě univerzální a hodí se do jakéhokoli prostředí. Krásny a přirozený vzhled série Cerim Elegance vytváří pocit čistoty a krásy. Snese také výraznější bytové doplňky a nábytek. Pokud si keramickou dlažbu Cerim Elegance pořídíte do svého domova, zcela jistě uděláte dobře. Budete mít pocit,  že váš domov je vzdušný, čistý a harmonický. Série Cerim Elegance je vysoce odolná vůči chemickému i fyzikálnímu namáhání, snadno se udržuje a čistí.

Cerim nabízí ve svých sériích keramické dlažby, obklady a mozaiky ve velké množství různých stylů, imitací, barev, i povrchových úprav, v kterých si vybere každý náročný zákazník. S pomocí těchto produktů dosáhneme moderních a stylových realizací v komerčním i bytovém interiéru. Inspirujte se na našich stánkách ve fotogalerii koupelen, kde najdete velké množství unikátních realizací.

 
TOPlist