Title
Úvod Zajímavosti Cerim - série Bright Stone
Cerim - série Bright Stone

Cerim Bright Stone Na stále rostoucí zájem ze strany zákazníků, kteří do svých domovů upřednostňují přírodní styl a produkty z něj, a kteří mají potřebu nevyčerpávat přírodní zdroje, reaguje výrobce Cerim unikátní sérii s názvem Bright Stone. Keramická dlažba a obklady Cerim  Bright Stone vyniká přirozenou krásou kamene s jeho typickými nuancemi a barevnými přechody. 

Keramická dlažba a obklady najdou své místo jak v interiérových prostorech, tak v exteriéru. Série Cerim Bright Stone je k dispozici v pěti barevných odstínech šedohnědé, béžové, šedé, zelené a krémové (Bright Stone Brown, Bright Stone Cream, Bright Stone Gray, Bright Stone Green, Bright Stone Ivory). Vyrábí se ve dvou velikostech 20 x 20 cm a 20 x 50 cm. V nabídce najdeme také mozaiku a zakončovací lišty. Povrch série CerimBright Stone  evokuje kámen nejen na pohled, ale také svým povrchem, který je jemně strukturovaný a plastický. Díky svým technologickým kvalitám a povrchu je keramická dlažba CerimBright Stone vhodná na terasy, balkóny, na prostranství okolo bazénů apod. Design kamene zaručuje dokonalé splynutí s okolní přírodou, aniž potlačí styl prostředí. Série Cerim Bright Stone působí harmonicky, přirozeně a nadčasově. Barevné odstíny dlažby mezi sebou ladí a tak se nabízí možnost zajímavých kombinací. Keramická dlažba Cerim Bright Stone vyniká vysokou odolností vůči opotřebení a namáhání, snadnou údržbou a očistou. Pokud si keramickou dlažbu Cerim Bright Stone pořídíte k realizaci svého bydlení, uvidíte její dokonalý design, který od pravého kamene nerozeznáte.

Další série, které imitují kámen, si můžete prohlédnout v naší fotogalerii koupelen.

Italský výrobce keramických dlažeb a obkladů Cerim je součástí tradiční italské firmy Florim založené v roce 1961. Výrobce Cerim zaměřil svou výrobu na keramické obklady v různých povrchových úpravách, které jsou skvělé na použití v interiérech bytů, domů a také do komerčních prostor. Svým designem dokážou tyto produkty dosáhnout estetickou rovnováhu mezi jednotlivými částmi domů a bytů. Cerim díky neustálému sledování módních trendů nabízí nejrozmanitější série keramických dlažeb, obkladů a mozaik, které jsou určeny do koupelen, kuchyní, ložnic apod. zkrátka v interiérových i exteriérových realizacích.

 
TOPlist