Title
Úvod Zajímavosti Cerdomus - série Metalskin
Cerdomus - série Metalskin

Metalskin_4b156833c7af8Italská keramička Cerdomus se specializuje na výrobu prvotřídní keramické dlažby a obkladů. Cerdomus je známý vynikající kvalitou a estetickou stránkou produktů, o jejich dlažby a obklady je zájem na celém světě. Produkty keramičky Cerdomus můžete shlédnout na stránkách studiokoupelen.cz.

Read More

Cerdomus  nabízí novou sérii Metalskin, která kombinuje strohý moderní styl s vřelou atmosférou díky zvláštnímu zpracování povrchu obkladů a dlažeb.

Produkty Cerdomus Metalskin jsou charakteristické lehkou texturou, zvláštními nuancemi přírodních a neutrálních barev. Hodí se tak do koupelen, kuchyní, exteriérů i interiérů. Díky různým barevným odstínům a velkosti dlažeb a obkladů je možno vytvářet speciální efekty, které dokážou zlomit monotónní rytmus podlahy.

Cerdomus série Metalskin se vyrábí v deseti barevných odstínech Cerdomus Metalskin Marrone naturale, Cerdomus Metalskin Verde salvia naturale, Cerdomus Metalskin Blue naturale, Cerdomus Metalskin Blue satinato, Cerdomus Metalskin Nero naturele, Cerdomus Metalskin Beige naturele, Cerdomus Metalskin Beige satinato, Cerdomus Metalskin Bianco naturale, Cerdomus Metalskin Grigio naturale, Cerdomus Metalskin Grigio satinato. Velikosti dlažeb a obkladů je 60 x 60 cm, 50x50 cm, 10x10 cm.

Obklady a dlažby s cenovou nabídkou si můžete najít na stránkách eshopu a zajímavé informace o výrobci najdete na stránkách keramickadlazba.cz
 
TOPlist