Title
Úvod Zajímavosti Cerdomus - série Kyrah
Cerdomus - série Kyrah

kyrahMezi styly, které se v interiérech drží neustále na hlavních příčkách zájmu, patří jednoznačně rustikální styl. Rustikální styl, zvaný též cotto styl dokáže vytvořit vřelou, harmonickou a domáckou atmosféru.  V souladu s požadavky současného trhu Nabízí italský výrobce Cerdomus nadčasovou sérii keramické dlažby a obkladů Kyrah, která zaujme nejen svou špičkovou kvalitou, ale i neobyčejnými a sytými barvami.

 

Keramická dlažba a obklad Cerdomus Kyrah disponuje řadou krásných barev a designem v rustikálním stylu, jež dokáže vytvořit neobyčejně harmonické a příjemné prostředí. V sérii najdeme netradiční černou barvu, která připomene tajemný, temný noční moře. Dále je zde žlutá barva, jež nám evokuje přítulné teplo západu slunce. Čistý bílý odstín nám připomene zářivý a chladný svit měsíce, naproti tomu odstín syté zelené nás přenese do divokých pralesů. Škálu barev uzavírá nádherná červená barva, která připomene žár vyprahlé země. Propracovaný design série Cerdomus navodí pocit, že jde o dlažbu vyrobenou kdysi dávno uměleckými mistry v oboru. Hrany a tvar dlaždic je záměrně nerovný, místy vypouklý, oprýskaný a přirozeně opotřebovaný. Série Cerdomus Kyrah nabízí formáty produktů od 40x40 cm, 30x30 cm, 20x40 cm, 20x20 cm, 15x15 cm až po formát 10x10 cm. Řada formátů a harmonických barev umožňuje mnoha variabilních kombinací, které vytvoří vkusný a příjemný interiér.

 

Nabídka série je doplněna o mozaiku v základních barvách ve formátu 1,5x1,5 cm, která je vhodná celé plochy, i jako dekorativní prvek, jež zvýrazní určitou část. Mozaika místnost příjemně oživí a dodá mu na útulnosti. Pro výraznější vzhled jsou určeny dekory ve formátu 20x40 cm, které zdobí jemné motivy dávné minulost. Neobyčejný půvab má dekor, který zdobí barevné proužky a ornamenty. Z množství keramických produktů série Cerdomus Kyrah je opravdu co vybírat, nabízí nám nekonečnou řadu variabilních a originálních kombinací podle svého vkusu a fantazie. Rustikální styl a půvabné barevné odstíny série Cerdomus Kyrah vytvoří harmonickou a přátelskou náladu především v kuchyních, koupelnách, ložnicích, terasách a chodbách. Série Cerdomus Kyrah vytvoří osobitý, vyvážený, vřelý a nadčasový vzhled. Série Cerdomus Kyrah disponuje vysokou technologickou kvalitu, která nám zajistí stálost barev, odolnost vůči poškrábání, fyzickému i chemickému namáhání a snadnou údržbu. 

 

 
TOPlist