Title
Úvod Zajímavosti Cerdomus - série Arya
Cerdomus - série Arya

CerdomusArya_Red00Italská keramička Cerdomus je po celém světě známá  svou specializací  na výrobu prvotřídní keramické dlažby a obkladů. Cerdomus  vyniká svou vysokou kvalitou a estetickou stránkou produktů a tím si udržuje nejvyšší pozici na trhu s keramickými materiály ve světě. Produkty Cerdomus jsou vyhledávány na celém světě, nemalý podíl na trhu mají ve Spojených státech. informace o výrobci Cerdomus si můžete přečíst na stránkách Keramické dlažby.

Read More

 

Cerdomus nabízí na trh sérii Arya, která je charakteristická dlažbou a obklady s výřícími kontrastními koutoučemi, částečně se i překrývajícími. Cerdmus série  Arya se vyrábí v pěti barevných odstínech (Cerdomus Arya Ebony, Cerdomus Arya Navy, Cerdomus Arya Pearl, Cerdomus Arya Red, Cerdomus Arya White), tedy v odstínech černé, červené, temně modré, šedé a krémové. Dlažba a obklad série Arya se vyrábí ve formátu 50x50 cm.  Působí nevšedně energetickým dojmem, a svým zajímavým grafickým stylem se hodí do všech interiérů, společenských místností, hotelů i nákupních center. Nabízí široké využití v současném moderním, bytovém designu.

Pro lepší představu a realizaci se můžete podívat na stránky Studia koupelen. S dalšímu produkty keramičky Cerdomus i s cenovou nabídkou se můžete seznámit na stránkách dovozce

 
TOPlist