Title
Úvod Zajímavosti Cercom - Habita
Cercom - Habita

habitaSérie keramické dlažby a obkladů Cercom Habita byla vyrobena s cílem vytvořit rovnováhu mezi elegancí a technologickým světem současného života. Hledá intimní spojení mezi luxusem a technologií. Tento nový kult humanismu dostává intelektuální estetický rozměr v architektuře jako takové.

Keramická dlažba a obklad Cercom Habita nabízí pět neutrálních a elegantních barevných odstínů. Barevná škála zahrnuje barvu bílou, béžovou, šedou, petrolejovou a hnědou. Elegantní barevné odstíny jsou zvoleny tak, aby mohly být použity v komerčních i bytových interiérech, kde podtrhnou jakýkoli styl. Barvy mezi sebou také ladí, a tak nabízejí spolu s formáty různé kreativní kombinace. Série Cercom Habita nabízí dva formáty, a to 30x60 cm a 15x60 cm. Série se vyrábí ve dvou povrchových úpravách. Vybírat si můžeme mezi povrchem přírodním a matným, nebo leštěnou verzí. Matný povrch vytváří sametový a vřelý pocit, zatímco lesklý povrch vytváří pocit vzdušnosti, lehkosti a luxusu. Pokud toužíte prostor oživit a dodat mu sofistikovanosti, pak Vás jistě zaujme mozaika, která je složena z úzkých lišt, a která díky svým čistým liniím vytvoří naprosto úchvatné a nadčasové prostředí. Dekory ve velikosti 15x60 cm kombinují dvě barvy, buď odstíny šedé, nebo hnědé a béžové. Tyto odstíny jsou přepůleny zvlněnou linkou a na stěnách tak vytvářejí dojem pohybu.

Série Cercom Habita je vyrobena v minimalistickém stylu, který můžeme doplnit výraznějším nábytkem, nebo doplňky. Dodá nadčasovou eleganci nejen moderním interiérům, ale také komerčním prostorám s vysokou zátěží. Působí reprezentativně a luxusně. Vysoká technologická kvalita série Cercom Habita zajišťuje odolnost vůči chemickému a fyzikálnímu namáhání. Svůj nadčasový vzhled si série zachová i po mnoha letech užívání.

Italský výrobce keramických dlažeb Cercom se řadí ke špičkám nejen italských, ale také světových výrobců keramických dlažeb a obkladů. Je zárukou vysoké kvality produktů a jejich nadčasovým estetickým designem. V nabídce výrobce Cercom najdeme velmi podařené imitace přírodních produktů, které jsou od pravých k nerozeznání.  

 
TOPlist