Title
Úvod Zajímavosti Ceramiche Edilcuoghi - série Stardust
Ceramiche Edilcuoghi - série Stardust

stardust030_n_260028Společnost Edilcuoghi má má své sídlo v Sassuolo, kde vyrábí produkty nejvyšší technologické kvality a moderního designu ve světě koupelen.  Již 40 let je uznávanou prestižní značkou ve světě obkladů a dlažeb. Zájem na světových trzích o tuto značku stále stoupá, neboť je zárukou dokonalosti, kvality a krásy. Na stránkách portálu o keramických dlažbách a obkladech www.keramickadlazba.cz najdete další informace o této keramičce.  Pro všechny, kteří se chystají stavět, renovovat, zkrátka realizovat svůj sen, třeba v podobě nové koupelny, jsou na těchto stránkách k dispozici cenné rady ohledně výběru dlažeb, pokládky, či výběru firmy.

Read More

Společnost Edilcuoghi  vstupuje na trh s další sérii Stardust (Hvězdný prach), která dokáže prozářit jakoukoli místnost. Edilcuoghi série Stardust nabízí keramické obklady, které obsahují speciální světelné částice, a ty vytvářejí zářící efekt. V sérii Edilcuoghi Stardust se tak spojují vynikající technologické vlastnosti s krásou povrchového designu. Edilcuoghi série Stardust se vyrábí v pěti jemných odstínech hnědé a šedé ( Edilcuoghi Stardust Bianco, Edilcuoghi Stardust Grogio, Edilcuoghi Stardust Antracit, Edilcuoghi Stardust Beige, Edilcuoghi Stardust Mocca), ve formátech 45 x 45 cm, 60 x 60 cm. Edilcuoghi série Stardust je obohacena o dekory s geometrickými vzory 45x x45 cm, a speciální listello. Tuto krásnou a zajímavou sérii Edilcuoghi Stardust si můžete prohlédnout na stránkách internetové fotogalerie koupelen a interiérů, kde můžete shlédnout i jiné zajímavé realizace koupelen.  Produkty Edilcuoghi série Stardust najdou své uplatnění jak v bytovém interiéru, tak v komerčních prostorách, např. buticích, obchodních centrech i v klenotnictvích.

Další inspirace, širokou nabídku obkladů a dlažeb spolu s cenovou nabídkou si můžete přečíst na stránkách Levné dlažby.  Najdete zde keramické obklady a dlažby našich, ale i světových výrobců obkladů a dlažeb, např. Atlas Concorde, Kerlite, Cercom apod.
 
TOPlist